kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #11  
Stary 18-04-2018, 21:56
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domy¶lnie

Lepiej dobrze przemy¶leæ wybór kierunku, ja teraz po latach ¿a³ujê ¿e nie posz³am na co¶ innego, mo¿e jeszcze zdecyduje siê na jak±¶ podyplomówkê. Tylko szkoda, ¿e ju¿ m³odsza nie jestem, skorzysta³abym z takich wyjazdów jak https://www.campamerica.pl/, niestety to tylko dla osób w okre¶lonym wieku. Ale studenci polecam korzystaæ, warto próbowaæ mo¿e siê uda za³apaæ
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-04-2018, 00:09
Sixxer Sixxer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domy¶lnie

Dok³adnie, przemy¶lenie jest tutaj kluczowe.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-07-2018, 15:54
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domy¶lnie

My¶licie, ¿e studia bezpieczeñstwo narodowe to dobry pomys³, czy te¿ raczej jest to waszym zdaniem kierunek tylko dla wybranych? Bo jak siê o nich czyta, to brzmi to do¶æ zachêcaj±co.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-07-2018, 15:08
najna najna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domy¶lnie

Wg mnie trzeba wybraæ to czym siê interesuje, co siê chce robiæ, albo co siê po prostu podoba, nie patrzeæ na "najlepsze" kierunki bo z tego bardzo czêsto nic nie ma.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-08-2018, 19:45
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domy¶lnie

Moim zdaniem najlepiej przy wyborze studiów kierowaæ siê swoimi zainteresowani. Ja wybra³am studia graficzne w Krakowie http://grafika.wse.krakow.pl/ i by³am z nich bardzo zadowolona. Dziêki ¶wietnemu zapleczu naukowemu mog³am nauczyæ siê wszystkich najnowszych rzeczy i sprawdzaæ swoje umiejêtno¶ci na praktykach. Teraz pracuje ju¿ jako grafik komputerowy od kilku lat i jestem szczê¶liwa.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-10-2018, 17:25
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domy¶lnie

Pisanie pracy magisterskiej by³o dla mnie na studiach zdecydowanie najtrudniejszym zadaniem. Oczywi¶cie moj± pracê napisa³am sama ale je¶li chodzi o analizy statystyczne to skorzysta³am z pomocy w internecie. To by³o naprawdê najtrudniejsze zadanie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.