kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 11-09-2018, 15:48
superman Mężczyzna superman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 24
Domyślnie

Jednym z moich ulubionych napojów jest kawa. Potrafię wypić nawet kilka dziennie ponieważ bardzo lubię sam smak kawy. Znalazłem ostatnio w sklepie kawy organiczne i ciekawi mnie czy będzie duża różnica pomiędzy taką a produkowaną w normalny sposób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #162  
Stary 14-09-2018, 19:21
Riedfi44 Riedfi44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

Najbardziej uwielbiam popijać barszcz czerwony.

__

na rankingu kredytów samochodowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 19-09-2018, 08:36
zezoo123 zezoo123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 16
Domyślnie

pamiętajcie przede wszystkim o nawadnianiu zwłaszcza w takie upały. Organizm czasami się nie prosi o wode, myślimy w tedy,ze nam sie pić nie chce, a to wcale nieprawda.Zawsze warto miec przy sobie jakaś butelkę wody, i do tego orsalit, który zawsze wsypuję sobie do szklanki i zalewam wodą, orsalit bardzo dba o gospodarke wodno-elektrolitową, wiec nie ma ryzyka odwodnienia, no i samopoczucie lepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 19-09-2018, 09:39
bajka09 bajka09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 2
Domyślnie

kawke jestem kawoszem totalnym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 19-09-2018, 22:17
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ja teraz przerzuciłam się na picie dużej ilości wody. W pracy też postanowiłam zamówić kilkanaście butelek dla moich pracowników i zdecydowałam się na producenta wody mineralnej z tej strony https://wodadlafirmy.pl/. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką ofertą firmy, to polecam sprawdzić tę stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 20-09-2018, 10:20
filifionka filifionka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Przez wiele lat byłam uzależniona od coli, ale na szczęście stopniowo udało mi się z niej zrezygnować. Na co dzień staram się pić głównie wodę mineralną, lekko gazowaną i czasem soki owocowe, te tzw. "jednodniowe". No i raz na jakiś czas sobie piję yerbę, bardzo mi smakuje i działa na mnie lepiej niż kawa, po której zawsze jestem roztrzęsiona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 25-09-2018, 13:42
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 673
Domyślnie

Ja się przyzwyczaiłam do picia wody, głównie warszawskiej kranówki bo to bardziej ekologiczne niż kupowanie wody w butelkach a poza tym woda z wodociągów jest całkiem dobra
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 05-10-2018, 14:32
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Alkoholu nie piję w ogóle. Na co dzień kawa (2 razy dziennie), zielona herbata, woda gazowana, soki owocowe tarczyna, czasami kakao albo gorąca czekolada. Na pewno wychodzi tego z 1,5 litra dziennie. A tak powinno być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 14-10-2018, 20:09
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Ja uwielbiam kawę ale czasem muszę wypić jakąś herbatkę zieloną najczęściej. Na stronie woda różana spożywcza macie wiele fajnych artykułów spożywczych. Jest to hurtownia więc można zakupić artykuły takie jak w sklepie ale taniej. Zobaczcie sami. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 15-10-2018, 22:10
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Najbardziej lubię wino aromatyzowane korzennymi dodatkami- czyli wermut Pierwszy raz przeczytałam o tym napoju na https://www.zlotesklepy.pl/blog/post/wermut,197 i wiedziałam, że po prostu muszę go spróbować No i zakochałam się od pierwszego łyka! To zdecydowanie mój ulubiony alkoholowy napój.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.