kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-11-2014, 17:42
Prosieciech82 Prosieciech82 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 9
Domyślnie Gdzie obejrzeć film z mężem

Witam Mam nadzieję, że wybrałam odpowiedni wątek, ale w sumie pytanie dotyczy mnie i męża Otóż bardzo lubimy oglądać wspólnie wszelkiego typu filmy, czy to w kinie czy w domu. Aby jednak trochę zaoszczędzić na biletach kinowych i popcornie, zastanawiamy się, czy nie warto chociaż część filmów obejrzeć online. Nie chcielibyśmy jednak oglądać czegoś oglądać w słabszej jakości bo to całkowicie psuj odbiór. Znacie jakieś strony (mogą być też za niewielką opłatą) gdzie obejrzymy filmy w dobrej jakości?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-11-2014, 20:33
ShelaEuro83 ShelaEuro83 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 11
Domyślnie

Co prawda większość serwisów oferuje całkiem niezłą jakość filmów i seriali, problemem jest natomiast opóźnienie względem kinowej premiery. Filmy takie trafiają do kin "online" zazwyczaj dopiero wraz z ich premierą na dvd/blue-ray, co w rzeczywistości oznacza, że taki film można obejrzeć dopiero po kilku miesiącach od oficjalnej premiery. Nawet płatne serwisy nie mogą wcześniej umieszczać filmów, jeśli chcą przestrzegć prawa autorskiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-11-2014, 21:38
roselia2592 roselia2592 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał ShelaEuro83
Co prawda większość serwisów oferuje całkiem niezłą jakość filmów i seriali, problemem jest natomiast opóźnienie względem kinowej premiery. Filmy takie trafiają do kin "online" zazwyczaj dopiero wraz z ich premierą na dvd/blue-ray, co w rzeczywistości oznacza, że taki film można obejrzeć dopiero po kilku miesiącach od oficjalnej premiery. Nawet płatne serwisy nie mogą wcześniej umieszczać filmów, jeśli chcą przestrzegć prawa autorskiego.
Niestety to prawda. Jak widać nie da się stuprocentowo zastąpić kina w domowy sposób. Głównym plusem jest jednak bardzo duża oszczędność. Bilety kinowe są dosyć drogie, a do tego jeszcze dochodzą przekąski i wydatek robi się naprawdę spory. Wychodzi wtedy na to że w cenie jednorazowego wyjścia możemy opłacić abonament na stronie z filmami o dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-11-2014, 11:37
MrJanine75 MrJanine75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Może spróbujcie standardowe strony kanałów telewizyjnych: ipla, tvnplayer czy vod.onet - są tam jakieś nowsze filmy jednak na pełne nowości bym nie liczyła. Nowe filmy pojawiają się też w darmowych serwisach streamingowych, ale tam będziecie co chwilę atakowani reklamami i limitami. Lepiej jest w serwisach płatnych jak http://goldvod.tv/, gdzie brak reklam i nie ma problemu z jakością. Niestety absolutne nowości to tylko w tradycyjnym kinie.

Ostatnio edytowane przez MrJanine75 : 28-11-2014 o 10:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-11-2014, 15:42
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

U mnie w mieście są dwie albo trzy wypożyczalnie filmów DVD i bardzo stamtąd mam filmy, ponieważ można znaleźć wiele nowości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-11-2014, 14:06
supererika2356's Avatar
supererika2356 supererika2356 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał eliza104
U mnie w mieście są dwie albo trzy wypożyczalnie filmów DVD i bardzo stamtąd mam filmy, ponieważ można znaleźć wiele nowości.
Mieszkam w bardzo małej mieścinie i też mam wypożyczalnię filmów. Jest bardzo dobrze zaopatrzona, dlatego nie bawię się w pobieranie filmów ani oglądanie online, ponieważ to nie tylko zabiera miejsce w pamięci komputera, ale i zabiera czas w poszukiwaniu tytułu. Wolę zapłacić te parę złotych niż bawić się w bezsensowne i czasochłonne poszukiwanie filmów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-11-2014, 10:24
elenatv1661 elenatv1661 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 10
Domyślnie

U mnie niestety nie ma szans na wypożyczalnię - nie wiem czy nawet gdzieś w okolicy jeszcze takie miejsca istnieją. Myślałem, ze juz dawno takich miejsc nie ma. Poza tym jestem bardziej za telewizją - internet w połączeniu z filmami zabiera naprawdę sporą ilość transferu internetu a szkoda wydawać kase na internet - lepiej jakiś fajny pakiet telewizyjny kupić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-11-2014, 10:28
Stachumajster Mężczyzna Stachumajster is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 19
Domyślnie

W internecie możesz wypożyczyć coś, albo wypożyczyć przez platformę telewizyjną jak masz nowe tv
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-03-2015, 23:07
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Polecam ściągnięcie programu Popcorn Time ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-03-2015, 19:35
Briddhtet Briddhtet is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Musze to zobaczyć właśnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.