kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 05-07-2017, 13:44
bumerang bumerang is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 10
Domyślnie

myślę że tak nie bez powodu lekarz kazał mojej żonie zażywać go no ale ona akurat miała niedobór powiedział żę teraz na rynku wszystko jest niemalże identyczne więc jaki kupimy taki będzie dobry https://sklep.kfd.pl/kfd-mgznb6-zma-...ek-p-4126.html na taki mały complex się zdecydowaliśmy, niedobór znikł a efektu ubocznego żona nie odczuwała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 18-07-2017, 22:25
9budowlanka 9budowlanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

W ciąży należy dostarczać organizmowi wielu witamin i mikroelementów. Warto wiedzieć, że każdy etap ciąży wymaga czego innego. Dlatego nawet kobiety starające się o dziecko powinny przyjmować odpowiednie witaminy Inne będą też te dla kobiet karmiących. Najlepiej po prostu poczytać sobie na http://bierzwitaminy.pl/ o tym, jakie witaminy należy przyjmować na danym etapie pragnienia dzidziusia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 23-08-2017, 13:07
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

W ciąży i w czasie karmienia piersią ważne jest aby dostarczać organizmowi wszelkie potrzebne witaminy. Bo nasz stan zdrowia wpływa na dziecko, więcej przeczytasz na http://www.familie.pl/artykul/Nowocz...a,11840,1.html . Dowiesz się też dlaczego lekarze polecają Composita Mama.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 12-09-2017, 12:32
ladyshin ladyshin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 31
Domyślnie

nie tylko magnez jest ważny w okresie ciąży,a le to kwas foliowy jod, witamina d i nie tlyko, ja podczas ciąży brałam mama dha i dobrze sie czułam, naprawdę wydaje mi się, że jednak suplementacja witamin i potrzebnych minerałów pozytywnie wpłynie na nasz organizm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 24-10-2017, 11:27
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Żeby ciąża przebiegała prawidłowo to trzeba uzupełniać wszystkie minerały i witaminy. Wiele osób zapomina o żelazie, a to ono jest konieczne do rozwoju dziecka (m.in. pomaga w prawidłowym kształtowaniu się mózgu dziecka) oraz funkcjonowania łożyska i dotlenienia macicy. Dlatego jak macie problem z utrzymaniem żelaza na odpowiednim poziomie to zapytajcie lekarza o suplement dicofer
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 24-10-2017, 21:08
Zoska00 Zoska00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jest ważny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-11-2017, 15:17
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

magnez jest wazny ze względu na skurcze ale też na rozwój kości dziecka, mi lekarz kazał brać i ja brałam jako kompleks witamin mama dha premium, tam jest kwas foliowy, magnez, dha, te składniki są polecane przez PTG imają duży wpływ na rozwój dziecka, żeby dzienne zapotrzebowanie uzupełnić na magnez to koniecznie opakowanie kakao dziennie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 09-12-2017, 16:54
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

przydaje się brać magnez w ciąy, pomaga na skurcze ale też przy rozwoju kości, mi lekarz kazał brac, na szczęscie nie musiałam brać dodatkowych tabletek bo wszystko mam w mama dha premium, żeby w diecie go przyswoić to musiałabym wsuwać codzienniei orzechy których jeść za bardzo nie mogę bo są dla mnie za ciężkostrawne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 29-01-2018, 11:18
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Wszystko jest ważne w ciąży idz do lekarza niech Ci doradzi co brać dodatkowo. Ja stosowałam na przykład Pregne - http://pregna.com.pl/pregna-250-dha Żeby zapewnić odpowiednią ilość kwasu omega 3 DHA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 26-08-2018, 12:09
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Każdy składnik jest ważny w ciązy nie powinno nam i maluszkowi niczego dla zdrowia brakować. Ja właśnie dlatego do tematu podeszłam bardzo rozsądnie i miałam rozpisaną diete ciężarnej u Michała Wrzoska Dietetyk o wiele lepiej się na tym zna niż my
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.