kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-09-2016, 16:39
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Modne półbuty

Moim zdaniem tą jesienią modne będą półbutów damskich . Są to buty zawsze na czasie i coraz częściej kobiety sięgają właśnie po nie Wesoly Sama szykuję się w tym roku na kupno jednej pary Wesoly
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-10-2016, 06:47
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Może zobaczcie jeszcze włoskie półbuty Loriblu na bymotyl.com, które są wykonane ze skóry naturalnej. Ta ekskluzywna marka produkuje wyłącznie obuwie wysokiej jakości, które są inwestycją na lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-10-2016, 11:36
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Teraz już chyba trochę za zimno na półbuty, zaraz spadnie śnieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-10-2016, 08:35
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Bez przesady . Teraz jest właśnie taka przejściowa pogoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-10-2016, 07:58
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

Zerknijcie do hurtownia obuwie damskie - moim zdaniem mają modne półbuty, zresztą sama je tam kupiłam. A uważam się za modną kobietę i koleżanki zawsze chwalą moje stylizacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-12-2016, 10:37
Róża_689 Róża_689 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 92
Domyślnie

Ja nie przepadam za półbutami, wolę inne rodzaje obuwia. Ostatnio czytałam nawet o tym gdzie kupić buty na szpilce na poradnikowy.net , potem troszkę poszperałam w sieci i wypatrzyłam takie piękne z nadrukami. Muszę sobie je koniecznie kupić. A półbuty są dla mnie niewygodne.

Ostatnio edytowane przez Róża_689 : 05-01-2017 o 11:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-06-2017, 16:53
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Żeby dowiedzieć się jakie są modne półbuty warto odwiedzić sklep który je posiada i zmienia asortyment, polecam Wam ten https://multu.pl/products/index/kobiety?q=półbuty , świetne buty, świetne ceny. Są na rynku od nie dawna ale widzę, że mają dużą popularność.

Ostatnio edytowane przez holles : 03-07-2017 o 15:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-07-2017, 11:13
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Powiem Wam szczerze, że jak dla mnie modne buty, to przede wszystkim takie modele jak szpilki love moschino z https://egoistin.pl/ .Przede wszystkim bowiem są one bardzo ładnie wykonane. Ponadto fajnie się prezentują i jestem przekonana, że sprawdzą się idealnie nawet przy wyjściach na specjalne okazje. Dzięki nim można też idealnie uzupełnić wiele stylizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-07-2017, 12:51
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

Cytat:
Napisał holles
Żeby dowiedzieć się jakie są modne półbuty warto odwiedzić sklep który je posiada i zmienia asortyment, polecam Wam ten https://multu.pl/products/index/kobiety?q=półbuty , świetne buty, świetne ceny. Są na rynku od nie dawna ale widzę, że mają dużą popularność.

kocham buty ponad wszystko dlatego staram sie znajdowac perelki, bo zamawiam ich naprawde duzo ostatnio tez znalazlam ta strone www.multu.pl i totalnie sie zakochalam w espadrylach. dobrze, ze nie sa drogie, bo mam juz pelny koszyk

Ostatnio edytowane przez paulinabiedrowska : 23-07-2017 o 11:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-08-2018, 13:45
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 654
Domyślnie

Ja też bardzo lubię szpilki i mam już chyba z kilkanaście par. Ostatnio potrzebowałam sobie kupić czarne szpilki na wesele i zdecydowałam się je zamówić w sklepie internetowym ekstraszpilki https://ekstraszpilki.pl/czarne-szpilki. W ten sposób zaoszczędzam sobie zawsze czas oraz pieniądze. W internecie znaleźć można zawsze wiele fajnych butów w niskiej cenie. Jeśli ktoś potrzebowałby szpilek, to polecam tę stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.