kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-04-2019, 18:26
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie trwałe i tanie perfumy. Istnieją takie ?

no właśnie, jak to jest ? czy wszystkie trwałe perfumy musza być takie drogie ? Byłam ostatnio w drogerii w galerii handlowej i jak zobaczyłam ceny perfum to normalnie się załamałam... macie jakieś dobre alternatywy za rozsądne pieniądze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-04-2019, 08:33
karol44676776 Mężczyzna karol44676776 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja od dawna stosuje perfumy i z tych perfumów jestem bardzo zadowolony.Moim zdaniem te perfumy są po prostu super.
__________________
https://partsmicrocar.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-04-2019, 10:38
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

no to prawda, ceny niektórych perfum powalają ale przecież są różnego rodzaju rozlewnie itd gdzie sprzedają zapachy inspirowane tymi drogimi markami. Z tego co wiem to kupuje się tam mniejsze pojemności no i ceny są dużo bardziej przystępne. Może warto iść w tym kierunku?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-04-2019, 23:29
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

Jak chcecie mieć markowe perfumy, ale nie wydać na nie majątku to polecam tą stronę - https://www.zapachymarzen.pl/. Jest tam mnóstwo testerów perfum, czyli perfum oryginalnych z tym, że w białych pudełkach i czasami bez zatyczki, ale zapach taki sam jak w oryginalnych buteleczkach. A ich ceny są znacznie niższe i praktycznie na każdą kieszeń. A jak jeszcze podacie hasło WIOSNA2019 to jeszcze dostaniecie rabat 10 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-04-2019, 13:26
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

kinnia koniecznie zerknij sobie na ofertę perfumerii perfumik.pl. Mają swoją strone internetową i fanpage na facebooku. Baaardzo rozbudowana oferta, mnóstwo fajnych zapachów no i te ceny - 15 zł myślę, ze mieszczą się w ramach pojęcia ,, tanie perfumy"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-04-2019, 13:37
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

ja też polecam perfumik.pl tak jak figa Ostatnio była promocja świąteczna i niezle się obkupiłam Zapachy są inspirowane znanymi markami, jak masz problem ze znalezieniem konkretnego to można napisać do nich na fb, bardzo sprawnie odpowiadają i zawsze chętnie doradzają no i to co najważniejsze, te zapachy są naprawdę bardzo trwałe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-04-2019, 09:21
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

dziękuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi. O tej perfumerii jeszcze nie słyszałam ale już znalazłam sobie ich fp na facebooku i dziś będę czytać może od razu uda się zlożyć jakieś zamówienie, o ile połapie się w tych numeracjach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-04-2019, 11:41
agnieszka99 agnieszka99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 15
Domyślnie perfumy

Też zauważyłam, że ceny w perfumeriach internetowych są dużo niższe, a jeśli się zamawia na sprawdzonej stronie to mamy pewność, że perfumy są oryginalne Dlatego ja zawsze zamawiam w Tagomago bo mają szeroki wybór i zawsze dostępne jest to co akurat potrzebuję, a wiem, że ich produkty są świetnej jakości. Na początku miałam obawy, żeby zamawiać takie rzeczy online, bo bałam się, ze coś może się potłuc podczas podróży, ale zamówienie za każdym razem było dobrze zapakowane i wszystko do mnie przychodziło w całości. Jeśli chcesz sobie zobaczyć ich asortyment to wejdź na stronę: https://tagomago.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-05-2019, 08:46
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

i jak tam kinnia udało się coś kupić ? ja zamówiłam w poniedziałek kilka perfumetek dla mamy. Są idealne na prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-05-2019, 10:56
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

no a jak udało się codziennie pachne inaczej hehe ja też kupiłam 2 sztuki dla mamy i 2 dla ojca ( bedzie praktyczny upominek na dzien ojca ;p). Polubiłam też ich fp na fb to bede na biezaco z promocjami i nowościami
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.