kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-02-2018, 11:01
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Gdzie tanie OC?

Kończy mi się ubezpieczenie OC samochodu gdzie współwłaścicielem był mój tata, który niestety zmarł w grudniu. W związku z tym muszę ubezpieczenie wziąć na siebie w całości. A nie mam sporych zniżek jeszcze. Gdzie zatem najlepiej wykupić polisę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-02-2018, 10:58
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Możesz spróbować udać się do obecnego ubezpieczyciela i zapytać może coś Ci zaproponuje. Albo może coś w porównywarkach zobaczyć. A jak masz możliwość to może znajdź kolejnego współwłaściciela ze zniżkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-02-2018, 14:29
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

No w Rankomacie sprawdzałam, ale ja wysokich zniżek nie mam i dużo nie zaoszczędzę. Może faktycznie zobaczę może znajdę kogoś na współwłaściciela. Może teść. Muszę zapytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-02-2018, 10:21
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

No jak się teść zgodzi to zawsze zaoszczędzisz. Ale też prócz porównywarki możesz udać się do multi agenta. Oni żyją z prowizji, więc na siłę będzie szukał najlepszego rozwiązania dla Ciebie by ją zdobyć za podpisaną polisę. To często okazuje się bardzo skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-02-2018, 14:06
beton0 Mężczyzna beton0 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Dokładnie ja zawsze szukam takich rzeczy przez agenta nie wiem jak oni to robią ale wyszukują zawsze najlepsze oferty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-02-2018, 11:44
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Wiesz no Agent żyje z prowizji od podpisanej umowy na ubezpieczenie. Więc wiadomo, że zrobi wszystko by taka umowa została sfinalizowana. Pewnie dlatego zawsze tą najlepszą ofertę wyciągnie z rękawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-02-2018, 11:29
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

To jest fakt. Kiedyś słyszałam, że agent daje klientowi zniżkę ze swojej prowizji. Jak sobie odetnie 5 % dodatkowego rabatu to dużo nie odczuje a zawsze będzie mieć kolejną umowę podpisaną. Nie ma wyjścia trzeba po prostu pochodzić i po pytać i po sprawdzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-02-2018, 12:40
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

No tak, na szczęście teraz jest sporo możliwości a taka porównywarka jak Rankomat czy inny kalkulator sporo ułatwia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-06-2018, 13:25
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

A o jakie autko chodzi? Jeśli o dostawczak, albo tir, to zobacz ofertę oc samochodu ciężarowego na Fullpolisa.pl . Mają umowy z agencjami z całej Polski, wiec na pewno znajdą Ci korzystną ofertę. Zresztą ubezpieczenie samochodu osobowego również możesz tam wykupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-08-2019, 10:54
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Znam dobrze kalkulator Cuk i faktycznie można sporo zaoszczędzić na OC porównując różnych ubezpieczycieli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.