kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 01-01-2018, 12:40
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

Z pewnością warto czytać poradniki. Zawierają wiele praktycznych porad, które naprawdę mogą pomóc - można dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy. Z poradników o urodzie dobre opinie ma "Lifting bez skalpela - trening mięśni twarzy" o tym jak za pomocą prostych, nieinwazyjnych metod poprawić stan twarzy, wzmocnić mięśnie, ogólnie poprawić wygląd - warto przeczytać i wypróbować taki trening.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 03-01-2018, 12:21
arnold454 Mężczyzna arnold454 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 1
Domyślnie

a jakie one są
______________
wynajem samochodu długoterminowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 16-01-2018, 12:28
daniello2019 Mężczyzna daniello2019 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 1
Domyślnie

Polecam książkę ,,Rzeźnia numer 5" - bardzo dobra lektura
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 17-01-2018, 20:08
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja uwielbiam wyciskacze łez, czesto utożsamiam się z daną postacią i przeżywam jej przygodę razem z nią, Polecam jedną z moich faworytek http://www.taniaksiazka.pl/turbulenc...-p-907962.html Bardzo dobra książka o podniebnych kochankach. Bardzo wciąga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 28-01-2018, 23:52
Laminija Laminija is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 48
Domyślnie

Ja się zgadzam, że warto sięgać po podręczniki ostatnio dzięki takiej jednej książce podszkoliłam się w Excelu i przez to łatwiej mi jest teraz w pracy. Jeśli się zastanawiacie jaki podręcznik do Excela wybrać to poczytajcie sobie ten artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Ja...-Excela-wybrac - tam jest opisanych kilka propozycji i mozna sobie wybrać która będzie dla was lepsza. Myslę ze do innych programów też można bez problemu znaleźć jakies książki w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 13-04-2018, 13:56
DarekNi Mężczyzna DarekNi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 25
Domyślnie

Jeżeli chodzi o książki, to przeważnie lubię czytać dobre kryminały i thrillery. Aktualnie jestem w trakcie czytania książki J. Grisham-a pt. Więzienny Prawnik. Bardzo wciągająca lektura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 17-04-2018, 15:02
karolina019 karolina019 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 19
Domyślnie

Od jakiegoś czasu ( w sumie od kiedy trafiłam na http://www.moj-sen.biz/ ) interesuje się interpretacją oraz znaczeniem snów. Możecie polecić jakieś sprawdzone książki w tej tematyce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 17-04-2018, 16:30
kubster19's Avatar
kubster19 Mężczyzna kubster19 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

Warto zerknąć na różne porady w Internecie w tej sprawie. Z całą pewnością się coś znajdzie
__________________
Mówi się czasem, że przestępczość we Włoszech to jedyna zorganizowana instytucja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 17-04-2018, 20:04
Arkinia Arkinia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

ja z kolei zaczytuje się w książkach S. Kinga, tyle ich wydał, że nie wiem kiedy skończę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 22-04-2018, 15:10
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja lubię historię II wojny światowej. Jednak historia XX wieku to nie tylko okres wojny. A że mam maturę z historii to postanowiłam siegnąć po podręcznik http://www.taniaksiazka.pl/poznac-pr...-p-579890.html Podręcznik pokazuje bogatą historie XX wieku. Zawiera ćwiczenia, podaje odnośniki do stron internetowych itp. Mam nadzieję ze z nim przygotowanie do matury podstawowej z historii będzie proste.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.