kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 16-05-2015, 08:49
miastowa miastowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Przyznam się bez bicia ja też bardzo lubię te ptasie mleczka. Bardzo mi smakują i się same rozpływają w ustach. Chyba każdy chowa przed dziećmi te słodycze..Ja tak robię bo często u mnie było tak, że przed obiadem dzieci się najadły słodyczy a później nie chciały jeść zupy ani mięsa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 10-06-2015, 10:31
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Tak, ale odpowiednio dobrane i zdrowe.
Trzeba je wydzielać dzieciakom z umiarem.
Inaczej utyją albo będą mieć inne problemy ze zdrowiem, zaparcia na przykład.
W sumie dużo zależy też od naszego podejścia do słodyczy. Jeśli sami się nimi objadamy, trudno zabronić tego dzieciom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-06-2015, 13:25
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

No w dniu dziecka chyba można było na takie coś pozwolić. Nie rozumiem rodziców którzy zabraniają swoim dzieciakom jedzenia słodkości... To niszczenie dzieciństwa. Dla swoich maluchów upiekłam tort z tej okazji a zainspirowałam się http://icukiernia.pl/dziecko-dzieciak-dzieciatko/ A Wy co zrobiłyście na 1 czerwca ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 15-06-2015, 16:50
werdana werdana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak takie słodycze dla dziecka mogą być przecież ale najlepiej będzie jeśli się je da wtedy jakby to powiedzieć w ramach wyjątkowej nagrody. Bo w innym względzie dzieci mogą czasem na nie nie zasłużyć i mogą być to dla nie bardzo złe rzeczy. Takie trochę kiepskawe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-06-2015, 09:52
kamilka0036 kamilka0036 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Powiem tak .Dziecka całkowicie nie można pozbawiać jedzenia słodyczy. To tak jakbyśmy trochę pozbawiali go dzieciństwa ,ale.... wszystko z umiarem.. jeśli dwa razy w tygodniu dacie dziecku jakiś batonik, ciastko do herbatki to nic się nie stanie. Gorzej jak ktoś daje słodycze codziennie ,bo potem takie dziecko nie chce jeść obiadów;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 18-06-2015, 09:37
Irrena Irrena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 15
Domyślnie

Uważam, że jak najbardziej tak. Oczywiście wszystko z umiarem. My dorośli również lubimy słodkie więc nie zabraniajmy ich dzieciom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 19-06-2015, 13:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Widziałam, że ktoś tam pisał o torcie, a ja właśnie czytam fajny artykuł na temat tego, czy tort, czy jednak nie? Więcej szczegółów znajdziecie na http://tortyprzepisy.pl/tort-czy-nie-tort-co-wybrac/ i naprawdę sympatycznie się czyta ten artykuł do kawki Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-06-2015, 22:45
beatrycze beatrycze is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja nie kupuje swoim dzieciom dość często słodyczy, choć wiadomo zdarza się. Natomiast to jest domena dziadków i z tym się nie da walczyć. Uważam, że dzieci powinny mieć kontakt ze słodyczami, bo jeśli się ich całkowicie zabroni. To może mieć to zły efekt w przyszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-06-2015, 01:20
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Moim zdaniem nie ma co zabraniać dzieciom słodyczy, bo jak będą chciały to i tak znajdą sposób, by zjeść. Myślę, że należy ograniczać, ale nie całkowicie bronić. Poza tym jest dużo takich słodyczy, które są tworzone dla dzieci i nie są to duże porcje. Na przykład ostatnio czekotubka z wedla albo ich batoniki oki czy jakoś tak. Można się zgodzić na takie słodycze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-06-2015, 20:26
Gaja92 Gaja92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 2
Domyślnie

Uważam, że dzieci nie powinny jeść dużo słdyczy, co nie znaczy, że w ogóle, jednak wolę dać dziecku zmrożonego zmiksowanego banana niż kostkę czekolady, na szczęście moje dzieci też wybierają owoce zamiast słodyczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.