kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-03-2018, 11:30
domidominika domidominika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 47
Domyślnie białe zęby

Cześć,

nie chce wybielać zębów bo to trochę za drogie ale ostatnio wyczytałam,że piaskowanie zębów kraków to tańsza opcja i nie dość, że zęby są bielsze to jeszcze ściągają z zębów osad. korzystałyście? jak efekty ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-04-2018, 21:04
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Ja nie korzystałam, jeszcze, ale też to mam w planach. Jestem umówiona na wizytę w krakowskim gabinecie Villa Dentica i na pewno dam Ci znać, jeśli się czegoś dowiem. Może akurat też tam skorzystasz sobie z tej usługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-05-2018, 15:59
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Piaskowanie usuwa osady, dlatego zęby są bielsze. Nie myl tego zabiegu z wybielaniem, zęby będą miały naturalny kolor. Tylko żeby szybko nie wróciło co było trzeba dobrze czyścić, by kamień i przebarwienia się znowu nie zrobiły. Najlepiej się do tego sprawdzają szczotki elektryczne, według mnie usuwają 80% więcej płytki nazębnej niż szczotka tradycyjna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-05-2018, 17:54
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Ja uzyskałam rozjaśnienie zebów o ton dzięki temu specyfikowi https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl...jama-ustna/170 ma działanie bakteriobójcze, antywirusowe oraz właśnie wybielające, no i nie tworzy nadwrażliwości zębów a nawet ja leczy jest na ziołowym składzie więc bezpieczny dla całej rodziny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-06-2018, 16:28
Maeri Maeri is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 1
Domyślnie

Tak jak powiedział karo, szczoteczki elektryczne najlepiej sobie z tym radzą. Tu jest całkiem niezły wybór: https://denthelp.pl/szczoteczki/szcz...zne-dla-dzieci Wszystko posegregowane kategoriami. Oczywiście jak już wystąpi u Ciebie kamień, to trzeba prosić o pomoc dentystę, ale profilaktycznie samą płytkę najlepiej usuwać właśnie szczoteczką elektryczną. Grunt to nie dać dziadostwu stwardnieć, chyba, że naprawdę lubi się swojego dentystę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-06-2018, 13:14
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Ja kiedyś próbowałam wybielić zęby domowymi sposobami ale to na niewiele się zdało. Żeby wybielanie było skuteczne to trzeba udać się do gabinetu stomatologicznego na profesjonalny zabieg. Szybkie i bezbolesne wybielanie zębów w Krakowie oferuje Centrum implantologii i stomatologii estetycznej doktor Beaty Świątkowskiej. W Centrum można wybielić zęby lampą Beyond, efekty widoczne są od razu po pierwszym zabiegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-07-2018, 08:53
slawek33 Mężczyzna slawek33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Raz na rok chodzę do dentysty i on wybiela mi wszystkie zęby. Po takim zabiegu czuje się po prostu cudownie i każdy zazdrości mi.
__________________
torebka m

Ostatnio edytowane przez slawek33 : 19-07-2018 o 08:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-09-2018, 20:00
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Najlepiej jest wybielać zęby u stomatologa. Warto jeszcze stosować specjalnych past wybielających ale tutaj nie ma co się spodziewać spektakularnych efektów. Jeśli kogoś stać, warto pomyśleć o licówkach http://www.licowki-porcelanowe.pl . Wtedy na pewno można się cieszyć pięknym, białym i równym uśmiechem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-10-2018, 15:21
buziak_06 buziak_06 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 15
Domyślnie

Piaskowanie zębów fajna opcja ale nie da takich efektów jak wybielanie. Ja miałam robione piaskowanie po scalingu i zęby były świetnie doczyszczone gładkie i nieco bielsze właśnie.
__________________
Zabawki dla dzieci https://malesmyki.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-10-2018, 11:33
chryzostom89 chryzostom89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie Dobre paski wybielające

Próbowałam róznych domowych kuracji, pasków wybielających, ale jak na razie najbardziej skuteczne są te z paski-crest.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.