kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-10-2018, 16:39
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Może warto sięgnąć po kosmetyki naturalne? Cieszą się ostatnio bardzo dużą popularnością nie tylko w Polsce ale i za granicą. Ludzie chcą prowadzić zdrowy tryb życia i coraz chętniej sięgają też po kosmetyki pozbawione chemii i parabenów. Zerknij sobie na stronę sklepu Naturativ. Może akurat coś wpadnie Ci w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-11-2018, 08:33
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Polecić Ci mogę bardzo fajny krem, który sama używam https://www.doz.pl/apteka/p133970-En...o_twarzy_50_ml . Bardzo ładnie łagodzi podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Na doz.pl mają całą serię kosmetyków Enilome, zajrzyj to ciekawa i dobra cenowo propozycja dla skóry problematycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 22-11-2018, 11:18
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Wybieraj tylko te delikatne, szkoda się męczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-01-2019, 18:13
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Też zmagam się z tym problemem. Niestety większość kosmetyków i kremów w ogóle nie daje rezultatów, a nawilżenie jest dosłownie chwilowe. Skóra pęka, często krwawi. Nie jest to tylko problem wyglądu na przykład dłoni, ale mega dyskomfort, który często utrudnia normalne funkcjonowanie. Zastanawiam się nad linią kosmetyków Allergoff Atopy (można o nich przeczytaj tutaj: https://allergoff.pl/). Próbowałyście już stosować? Skład kosmetyków wygląda naprawdę na wysokiej jakości. Dostępne są w aptekach, więc muszę o nie popytać. Liczę, że przyniosą mi ulgę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-01-2019, 15:10
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

W takiej sytuacji warto zainwestowac w specjalne dermokosmetyki Takie serum https://essenz.pl/product/1-serum-do-chorej-skory-30-ml powinno mocno nawilzyc skore i poradzic sobie z tego typu problemami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-01-2019, 20:46
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Tez o stopy musze szczegolnie dbac, bo co jakis czas mam problem z twarda skora. Dobrze, ze teraz jest wiele kosmetykow, ktore dbaja o skore stop. Teraz nawilzam stopy kremem nagietkowym do stop Hildegard Braukmann.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-03-2019, 08:57
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie podkład rozświetlający

Ja stosuję od paru lat podkład rozświetlający z eshopannabelle. Bardzo ładnie kryje przy czym można dobrze stopniować krycie. Utrzymuje się cały dzień w pracy i co najważniejsze nie zapycha mojej trądzikowej skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 01-04-2019, 12:09
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Teraz wydaje mi się, że jest już znacznie lepiej z kosmetykami dla osób z atopowym zapaleniem skóry, niż wcześniej. Teraz to w każdej aptece, nawet w drogerii takie produkty https://www.e-zikoapteka.pl/bioderma.html znajdziemy i możemy testować, czy nam odpowiadają. Kiedyś nie było takiego zbytku. Dobrze, że te sektor się rozwija. To ulga dla chorych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 04-04-2019, 15:48
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie kosmetyki mineralne

Mam skórę skłonną do trądziku. Dodatkowo bardzo suchą. Najlepiej sprawdza się u mnie podkład rozświetlający z eshopannabelle. Nie zapycha i jest naturalny. Dodatkowo pięknie wygląda na skórze zwłaszcza latem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 09-04-2019, 14:20
Odian98 Odian98 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Stosuję u mojej córki i sprawdza się idealnie.

__

brit premium dla kota
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.