kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-04-2015, 12:42
Gabryska Mężczyzna Gabryska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie prośba o radę dotycząca polisy

Witam ... mój chłopak ma polisę ubezpieczeniowa z funduszem inwestycyjnym, składka miesięczna 500 pln, suma ubezpieczeniowa 100 zł.
Na moje oko widać że polisa skonstruowana jest by inwestować nie chronić. Czyt jest sens trzymanie takiej polisy, gdy nie zależy Ci na ochronie życia, ma oprócz tego inną polisę stricto na życie? Nie lepiej kupić bezpośrednio jakiś fundusz? Orientujecie się może ile straci, ile odejmie TU, gdy opłacał polisę od 6 miesięcy, a będzie chciał teraz zrezygnować? pomóżcie laikom ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-04-2015, 16:23
Lena Lena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja sie nie bawie w żadne polisy, mam ubezpieczenie w zusie i jest w porządku. zreszta komus, kto nie zarabia za duzo trudno jest cokolwiek odlozyc, wiec tez patrze na sprawe polis z innej perspektywy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-04-2015, 12:21
Karonita Karonita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

To ile on straci, to ma napisane w umowie, którą zawarł. To są fundusze inwestycyjne. Najlepiej to sobie wykupić jakieś tanie ubezpieczenie. Mój tata ma takie w PZU. Kosztuje 50 złoty miesięcznie. TO jest w razie nieszczęśliwego wypadku i od kilku innych rzeczy. Tanie i opłacalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-04-2015, 20:16
Gabryska Mężczyzna Gabryska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ubezpieczenie w pzu też ma z tego co się orientuję jakieś grupowe ponieważ ubezpieczona jest cała firma ... a jeżeli chodzi o problem tej polisy dowiadywałam się u różnych osób i kazano mi skonsultować się w tej sprawie z jakimś prawnikiem żeby nie stracić tych wszystkich włożonych pieniędzy, ponoć niektórzy specjalizują się tylko w takich sprawach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-04-2015, 21:02
ogrodnisia ogrodnisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

po czym wnosisz że ta polisa nie jest po to żeby zapewnić ochronę a właściwie wypłatę odszkodowania ? sprawdź sumę ubezpieczenia i ile za co jest wypłacane a dopiero później stwierdzaj. moim zdaniem taki produkt jest dobry sam korzystam. głównie dlatego że są mniejsze koszty nabycia jednostek funduszy. Jeśli są problemy z rozwiązaniem takiej polisy to warto od radzić się odpowiedniej kancelarii np http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/.

Ostatnio edytowane przez ogrodnisia : 09-06-2015 o 15:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-04-2015, 16:07
DarekLEX DarekLEX is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 2
Domyślnie

Witam Serdecznie

Witam, jeśli macie Państwo problem z trwająca bądź upadłą polisą, zapraszam do kontaktu z naszą kancelarią. Zajmujemy się skutecznym odzyskiwaniem środków ze wszelkich produktów tego typu. www.kancelaria-lex.org 531 151 536 d.spilnyk@kancelaria-lex.org
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-10-2015, 18:41
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Taka wysoka stawka? Dziwne. Nie spotkałam się z taką rozbieżnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-02-2016, 11:18
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Miałam ostatnio taki problem że długo szukałam ubezpieczenia na życie ale nie mogłam się zdecydować na żadną ofertę. Moja znajoma poleciła mi swojego ubezpieczyciela czyli https://www.allianz.pl/ubezpieczenia...zycie,155.html Na pewno słyszeliście bo jest dość znana na naszym rynku. Czytałam wiele dobrych komentarzy na ich temat. A co Wy o tym sądzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-03-2016, 16:40
AlicjaN AlicjaN is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 2
Domyślnie opłaty likwidacyjne. Ranking kancelarii

Sama mialam polisę i odzyskałam z niej pieniadze. Staram sie przestrzec ludzi przed tymi polisami, ale rowniez przed pseudo kancelariami, zwlaszcza oferujacymi pozwy zbiorowe by nie dali sie nabrac drugi raz.

Mnie pomogli tutaj, www.oszukaniprzezpolisy.pl, a dokladnie kancelaria z Wrocławia. To jedyna jak do tej pory rzetelna i uczciwa strona, pomagajaca oszukanym.

A o pozwach zbiorowych Pan rowniez przeczyta na tej stronie, co o tym mysla adwokaci

Ps. ja odzyskałam opłaty likwidacyjne, dałam na pozew tylko 300zł, nie wiem jak teraz, a wiem ze teraz inne kancelarie zycza sobie nawet 3000-4000zl.

Bylo to ponad rok temu i zapewne wiele sie w temacie zmienilo, bo tych spraw zapewne przybywa lawinowo, i nic dziwnego, że towarzystwo nie traktuje klienta powaznie, poniewaz po dobroci nic nie oddadzą!


Pozdrawiam i zyczę rowniez powodzenia, Ala.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-03-2016, 16:42
AlicjaN AlicjaN is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gabryska
Witam ... mój chłopak ma polisę ubezpieczeniowa z funduszem inwestycyjnym, składka miesięczna 500 pln, suma ubezpieczeniowa 100 zł.
Na moje oko widać że polisa skonstruowana jest by inwestować nie chronić. Czyt jest sens trzymanie takiej polisy, gdy nie zależy Ci na ochronie życia, ma oprócz tego inną polisę stricto na życie? Nie lepiej kupić bezpośrednio jakiś fundusz? Orientujecie się może ile straci, ile odejmie TU, gdy opłacał polisę od 6 miesięcy, a będzie chciał teraz zrezygnować? pomóżcie laikom ...

Zajrzyj tutaj, www.oszukaniprzezpolisy.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.