kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-08-2021, 15:16
linak linak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 282
Domyślnie odpady

Odpady komunalne Bydgoszcz - polecicie jakąś firmę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-08-2021, 12:22
kaylah.pfannerstill's Avatar
kaylah.pfannerstill kaylah.pfannerstill is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

W jaki sposób radzić sobie z odpadami chemicznymi? radycyjny recykling mechaniczny skutecznie radzi sobie z „czystymi” odpadami z tworzyw sztucznych, takimi jak np. butelki PET. Gdy chodzi jednak o recykling odpadów z tworzyw sztucznych, które są złożone z różnych warstw, silnie zanieczyszczone lub nie zostały odpowiednio posortowane, to wtedy właśnie recykling chemiczny jest najbardziej użyteczną opcją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-09-2021, 16:52
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 974
Domyślnie

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o wybór sporo przydatnych podpowiedzi odnośnie kosmetyków oraz pielęgnacji ciała i cery na co dzień to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na wskazówki przygotowane przez https://thatfreakyboy.com/ gdzie znajdziecie sporo fajnych artykułów jak na przykład "Jak usunąć przebarwienia po trądziku?", czy także "Jak się pozbyć cellulitu domowe sposoby?" Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-11-2021, 01:02
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

jeżeli ktoś z was interesuję się tematem recyklingu i ekologia to dużo wartościowych treści można znaleźć na stronie https://esbud.pl/ warto zadbać o naszą planetę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-11-2021, 09:52
Grenlandia Grenlandia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 73
Domyślnie

A słuchajcie ja mam z kolei pytanie apropos firm, która zajmuje się takimi rzeczami jak Transport oleju przepracowanego, Mój mąż szuka takiej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-12-2021, 21:37
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Wszystko zależy, co masz na myśli, pisząc o odpadach. Ja znalazłam skup metali kolorowych we Wrocławiu i dzięki temu niektóre odpady mogę tam oddawać i trochę zwiększyć zyski firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-12-2021, 22:50
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Jeśli masz problem z segregowaniem odpadów to polecam zajrzeć tutaj https://wyrzucamy.pl/ W bardzo prosty sposób są wyjaśnione zasady segregacji śmieci. Ja z tej strony wiele się nauczyłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-01-2022, 10:44
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Problem może pojawić się wtedy, gdy trzeba usunąć odpady takie jak ciecze czy materiały sypkie. Tu warto poszukać firmy, która dysponuje odpowiednim sprzętem i zespołem wykwalifikowanych pracowników. Ja od siebie polecam szczególnie https://makowskimis.eu/. Kompleksowa oferta, konkurencyjne ceny, terminowa realizacja zamówień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-01-2022, 21:54
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

bardzo ważnym tematem o którym mówi się ostatnio co raz częściej jest właśnie segregacja odpadów, każdy z nas powinien już wiedzieć w jaki sposób to robić, ale jeżeli ktoś ma jeszcze braki to polecam wam zajrzeć na tą stronę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-01-2022, 16:48
Dopalixas56 Dopalixas56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

Uważam to za bardzo ciekawy temat do konwersacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.