kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-04-2012, 02:00
Majeczkaa Majeczkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 6
Domyślnie podłoga w salonie

Z mężem zamierzamy przeprowadzić remont w maju/czerwcu. Na pierwszy ogień idzie salon ;P
Zaczęły zapadać pierwsze planistyczne decyzje odnośnie układu gdzie komoda, sofy etc. Chcielibyśmy mieć jasne ściany, ecri albo cos w ten deseń. I właśnie tutaj rodzi się pytanie, bo bardzo spodobały mi się ekskluzywne płytki ceramiczne Wenge Antracite, które niestety albo stety są b. ciemne. Jak myślicie czy to będzie razem grało? Czy taki duży kontrast dobrze wygląda? Co sądzicie o takim połączeniu?

Kuchnię mamy otwartą na salon. Czasem trudno w niej zachować porządek, dlatego wolałabym się jakoś odgrodzić od salonu, tym bardziej, że nie lubię gdy goście mają wgląd do mojej kuchni. Jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to barek.. z tym że wtedy się chyba nie wiele zasłoni. Są jakieś inne rozwiązania, które częściowo, nie całkowicie, oddzielą kuchnię od salonu, bez jakiś poważnych budow ścian itd.. ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-12-2012, 19:18
joobler joobler is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 10
Domyślnie

Ja bardzo lubię kontrasty i ten bardzo mi odpowiada więc ja jestem za!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-03-2013, 14:41
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Pewnie jest już po remoncie, może pochwalisz się nam tym co udało Ci się zrobić


_______________________
http://www.apogeum.net.pl/ w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-04-2013, 13:25
julka984 julka984 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Miasto: wrocław
Posty: 2
Domyślnie podłoga w salonie

jak dla mnie podłoga w salonie nie może obyć się bez mięciutkiego dywanu :-) ostatnio zamówiłam sobie taki oto dywan, wspaniale grzeje w stópki :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-12-2013, 06:55
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Świetny pomysł z tymi płytkami w salonie Bardzo lubię takie klimaty i taką stylistykę. A żeby trochę rozjaśnić ciemne płytki, można do nich dodać jaśniejsze obwódki, o takie np. http://www.twojelazienki.pl/ceramika...wa-9-8x40.html. Mnie osobiście bardzo się podoba takie zestawienie Zobacz sobie jak to może wyglądać:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-12-2013, 14:33
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja nie przepadam za płytkami w salonie, wolę deski lub panele, ale niezależnie od tworzywa ciemna podłoga zawsze ładnie wygląda, gdy ściany są ecri
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-01-2014, 14:14
it's_ok it's_ok is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 88
Domyślnie

DUŻE płytki podobają mi się, tylko jedynie dylemat czy rzeczywiście będą pasowały do salonu.. zazwyczaj płytki kładzie się w łazience, ewentualnie w kuchni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-07-2014, 10:25
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

A jakie dywany mozecie polecic?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-07-2014, 10:27
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Ja ostatnio zamawiałam sobie dywan do pokoju, konkretnie zielony na focie ponizej. Na czasie są dywany shaggy - z dużym włosiem. Na początku obawiałam się jak będzie z pielęgnacją ale okazała się bardzo prosta. Nie ma problemów z odkurzaniem. Raz zdarzyło mi się zalać dywan winem ale na szczęście dało się odprać. Możesz je kupić na przykład w sklepie Black Red White: http://www.dekoracje.brw.com.pl/dywany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-12-2014, 17:42
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie

Widzę, że te płytki są imitacją drewna. Nie wiem czy to dobry pomysł. Może lepiej jest położyć parkiet? Prawdziwe drewno w domu sprawia, że wnętrze staje się przytulne. Ja korzystałam z usług firmy, która zajmuje się układaniem, a także cyklinowaniem podłóg z Warszawy http://www.stolarbud-warszawa.pl/
Położyliśmy parkiet właśnie w salonie i jestem zadowolona z takiego rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.