kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 10-03-2021, 23:51
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Chyba najważniejszym elementem wyprawki jest wózek, bo wybiera się go na kilka najbliższych lat i używa przynajmniej raz dziennie. Ja zdecydowałam się na Euro-Cart Volt Pro i polecam i Tobie. To zdecydowanie wózek dla aktywnych osób (jak ja), który zapewni Twojemu dziecku komfort przy każdych warunkach jazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 18-03-2021, 11:14
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 589
Domyślnie

Dokładnie! Bo akcesoria i zabawki to nie problem, pełno tego wszystkiego w necie i można do domu zamówić bez problemu, wózki zresztą też a producent wózków x-lander nawet oferuje wypróbowanie wózka za darmo w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-03-2021, 19:00
Annastazja Annastazja is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 112
Domyślnie

A możecie polecić jakiś fajny sklep, w którym znajdę ubranka niemowlęce? Do tej pory znalazłam świetny butik, w którym kupowałam sobie ubrania ciążowe i mają również artykuły dla dzieci, ale przydałby mi się jeszcze jakiś dodatkowy sklep
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-03-2021, 19:25
kwikkwik kwikkwik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 6
Domyślnie

oliwiki ciuski itp trzeba o tym pamieeac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 31-03-2021, 10:01
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na rozszerzenie diety malucha w czwartym miesiącu. Zdecydowałam się na słoiczki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka, które można kupić między innymi w Lidlu. Mały się nimi zajada ze smakiem, a ja mam pewność, że jest to produkt w 100% ekologiczny i bez dodatku cukru. Na dodatek jeden słoiczek to akurat jeden posiłek bo ma 80 gram.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 12-05-2021, 08:34
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

Ja to spędzam cale dnie w sieci i czytam zarówno poradniki, książki jak i fora https://f.kafeteria.pl/temat-5756129...dla-noworodka/ bo można wiele się dowiedzieć*od mam innych, tak jak tutaj i dla mnie to pomocne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-05-2021, 15:56
kryskapl kryskapl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 23
Domyślnie

sporo kosztuje taka wyprawka?
__________
tabletka poronna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-05-2021, 09:51
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Myślę, że bardzo potrzebnym elementem wyposażenia wyprawki jest nieprzemakalny pokrowiec na materac łóżeczka. Ważne, aby chronił on przed wirusami i bakteriami i nie hałasował. Na stronie https://babyandmam.pl/nieprzemakalny...x-60-lullalove znajdziecie świetnej jakości podkład, który można łatwo utrzymać w czystości, a jego cena jest naprawdę atrakcyjna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-06-2021, 11:46
zygfryda52 zygfryda52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 57
Domyślnie

Ja nie mogłam karmić piersią dlatego od samego początku podaję córce mleko Bebilon Pronutra-Advance z witaminami A, C i D. Toleruje je bardzo dobrze, dlatego nie zamierzam go zmieniać. Na dodatek zakupy robię w pobliskiej aptece DOZ, bo mają dobre ceny. Czasami warto skorzystać z doświadczenia innych mam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 24-06-2021, 00:53
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Wyprawę idealną skompletujecie w sklepie internetowym Little Oh https://littleoh.pl/sklep/ Kupicie tam ubranka i akcesoria dla dzieci i niemowląt. Mają piękne ubranka, porządnie uszyte z dobrej jakosci materiałów a także butelki, smoczki, otulacze i kocyki, kokony, gryzaki, kosmetyki ekologiczne i różne niezbędne akcesoria. Sprawdźcie sobie ten sklep, ja bardzo ich lubię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.