kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-03-2021, 11:40
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Najważniejsze w okularach są soczewki okularowe, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości szkła. Osobiście wolę soczewki kontaktowe, ale mam też okulary. Sporo się naszukałam dobrego salonu, który wykonał dla mnie okulary, od nich zawsze też biorę soczewki, bo wiem, że mają tylko sprawdzone produkty, bezpieczne dla zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 29-03-2021, 08:52
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Jak chcecie fajnie zadbać o wzrok to warto zerknąć na blog ioptyk.pl. Tam jest wiele fajnych artykułow na temat ochrony wzroku. Sprawdźcie sobie, można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-04-2021, 22:12
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Może warto zastanowić się nad laserową korekcją wzroku? Pomyślcie o tym koniecznie. Dzięki temu pozbędziecie się problemu. Tutaj https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku sobie zerknijcie. Jest tam ciekawa propozycja w tym zakresie. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Myślę, że przed wszystkim warto zadbać kompleksowo o swój komfort.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-04-2021, 08:43
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

A myśleliście może o zabiegu laserem? Ja długo się zastanawiałam nad tym, aż w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Miałam dość okularów i soczewek, na zabiegu byłam w Centrum leczenia chorób oczu PRYZMAT https://pryzmat-okulistyka.pl/cennik/zabiegi/ w Gliwicach. To dobre miejsce, mają atrakcyjne ceny, pracują tam kompetentni i doświadczeni lekarze, którzy dobrze się mną zajęli. Na miejscu panuje fajna atmosfera, wszyscy są bardzo mili i pomocni, a ja w końcu widzę bez problemu, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-04-2021, 19:30
koj koj is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 47
Domyślnie

Nie, ja byłam u optyka i soczewki wyrobiłam oraz kupiłam oprawki w salonie optycznym Oko Na Świat https://www.optykokonaswiat.pl/oferta na Tarchominie w Warszawie. Mają tam świetnych specjalistów, super można się tam z nimi dogadać, oprawki pomogli mi wybrać, bo sama nie wiedziałam, w których będę wyglądała najlepiej. Ceny mają atrakcyjne, nie wydacie fortuny, zdecydowanie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-04-2021, 16:07
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 503
Domyślnie

Warto regularnie badać wzrok i miec dobrze dobrane okulary. No i do tego ogólnie dbać o oczy. U mnie problem z nawilżeniem ich na przykład był więc kupiłam sobie krople evotears omega, żeby to poprawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-04-2021, 13:58
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Jeśli szukacie okularów to podrzucam Wam linka do tego sklepu: wokularach.pl/ . Znajdziecie u nich szeroki wybór okularów korekcyjnych jak i tych przeciwsłonecznych. Lato za pasem, więc warto zerknąć i już teraz pomyśleć o okularach na lato.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-05-2021, 20:30
TomaszSłociak Mężczyzna TomaszSłociak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 8
Domyślnie

Szukając dobrej jakości oprawek do okularów czy dobrego optyka we Wrocławiu - sprawdźcie https://panhilaryoptyk.pl
bardzo dobry wybór i tanie okulary w asortymencie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 31-07-2021, 14:32
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

U mnie dosłownie miesiąc temu wykryto wadę wzroku, więc zamówiłam sobie okulary korekcyjne ze strony: https://stylion.pl/okulary-korekcyjne - tą ofertę poleciła mi koleżanka z pracy i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona. Mają duży wybór modeli, szybko realizują zamówienia i przede wszystkim mają naprawdę fajne, rozsądne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 09-08-2021, 12:40
qzulauf's Avatar
qzulauf qzulauf is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Gdzie mogłabym zamówić oprawki do okularów dziecięcych?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.