kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 26-04-2021, 22:17
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaskaka
Magiczna Klinika oferuje dobre ceny, to jest ich największy atut. Mogę polecić, jakość obsługi jak w każdej innej klinice medycyny estetycznej, lekarze kompetentni, wszystko, jak należy.

Przystępna cena to duży atut to fakt, ale mają dobrych lekarzy, wysoko wykwalifikowanych. W tym wypadku niska cena nie oznacza,że jakośc usług jest gorsza, niż w stacjonarnych klinikach. To trzeba podkreślić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 01-11-2021, 09:50
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Opinie o magicznej klinice są raczej pozytywne, widziałam tam chyba na FB jakieś marudzenie na nici PDO, ale to wiadomo, że nie każdy osiągnie taki sam, spektakularny efekt. Nie każdy po prostu zdaje sobie sprawę z tego, że jest to kwestia mocno indywidualna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 10-11-2021, 13:08
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Ja rozważam wolumetrię twarzy. Będę niedługo w Poznaniu i widziałam, że tam też robią w Magicznej Klinice. Mam policzki jak chomik i chętnie bym się tego pozbyła. Ktoś robił tam taki zabieg? A może coś innego zamiast wolumetrii się sprawdzi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 22-11-2021, 20:02
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Ja mam podobne doświadczenia. Nie byłam przekonana co do tego zabiegu myślałam, że będzie mega bolało, ale nic takiego się nie stało. Robiłam w Magicznej Klinice w Krakowie. Pełen profesjonalizm i cudowna opieka podczas zabiegu. Wszystko wyjaśnili krok po kroku. Do tego okazuje się, że jest znieczulenie więc totalnie nic nie boli. Polecam ten zabieg, bo nie ma chyba lepszej opcji na pozbycie się pierwszych zmarszczek. Wiem, że kilka moich koleżanek też u nich robiło i nie słyszałam nigdy żadnej negatywnej opinii. Ja polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 24-11-2021, 17:28
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Możesz powiedzieć coś więcej? Bo ja najbardziej boję się bólu. Naczytałam się trochę o nieudanych zabiegach i ciągle mam stracha. Wprawdzie Magiczną Klinikę wiele osób chwali, ale nigdy nie ingerowałam za bardzo w ciało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 25-11-2021, 09:11
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

InaKa, nie bój się bólu, bo naprawdę nie ma czego. Dostaniesz miejscowe znieczulenie. Ogólnie mogę dodać, że specjaliści w Magicznej Klinice mają duże doświadczenie i polecam zapisać się na konsultacje. W ten sposób będziesz wiedziała, na czym stoisz. Jestem pewna, że będziesz zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 25-11-2021, 12:10
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

karinos83, a wiesz coś na temat zabiegów na usunięcie zmarszczek z twarzy? Bo skoro już idę na zabieg, to mogę poszaleć. Polecisz mi coś? Czytałam trochę o niciach liftingujących, widziałam, że Magiczna Klinika ma też to w swojej ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 01-12-2021, 17:23
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, na jaki zabieg się zdecydujesz, bo Magiczna Klinika ma sporo takich zabiegów. Jeśli chodzi o pierwsze zmarszczki, to zabieg jest praktycznie bezbolesny, bo dostajesz znieczulenie. Pierwsze efekty widać właściwie od razu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 01-12-2021, 17:24
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Sorry, że tak dopytuję, ale możesz podać więcej szczegółów? Muszę się jakoś specjalnie do tego przygotować? A jak wygląda rekonwalescencja? Długo to trwa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 01-12-2021, 17:26
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Nie musisz się przygotowywać, tylko najlepiej zrezygnuj z makijażu. Rekonwalescencja też nie trwa długo, po zabiegu możesz praktycznie wrócić do normalnego życia. Będzie lekka opuchlizna, ale ona szybko zejdzie, to normalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.