kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 28-04-2022, 10:54
marcepan marcepan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał oleckaa
Myślę, że każdy patrząc na ten ceny myślał sobie, że to jakaś podpucha, ale nie... po prostu tak działa ta klinika. Mają niskie ceny, także dużo klientów, ale muszą kursować po różnych miastach przez to.

Dokładnie tak samo myślałam na początku, ale jak widać wszystko jest ok, poczytałam też trochę opinii na temat kliniki przed umówieniem się na konsultację. Dużo info w mediach społecznościowych można znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 29-04-2022, 13:48
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Jak widać konkurencyjne ceny nie zawsze oznaczają niskiej jakości usługi. Sama się o tym przekonałam. Oczywiście zawsze trzeba zachować ostrożność i sprawdzić wcześniej kompetencje danego lekarz czy kliniki. To moim zdaniem podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 02-05-2022, 11:50
boszka boszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 12
Domyślnie

Rzeczywiście tak jest, chociaż pierwsza myśl zawsze jest taka, żeby jednak uważać, jak ceny są zbyt przystępne. No ale nie można wyrokować, w końcu trzeba się przekonać na własnej skórze czy jakość usług jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 03-05-2022, 20:27
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja polecam Centrum medyczne DOKTOR. Mają naprawdę świetnych lekarzy. Laryngolog pomógł mi zwalczyć problemy z zatokami. Internista w publicznym ośrodku zdrowia zwalił winę na przewlekłe zapalenie zatok i strasznie się męczyłam. Okazało się, że wystarczył dobrze dopasowany steryd i na razie jest spokój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 18-07-2022, 07:14
eRzecznik Dermedik eRzecznik Dermedik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 127
Domyślnie

Będąc na etapie poszukiwań naprawdę dobrej jakości w zakresie kliniki medycyny estetycznej w której będziecie mogli wykonać wysokiej jakości zabiegi medycyny estetycznej w tym również depilacji laserowej to serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z ofertą naszej klinki Dermedik http://www.dermedik.pl/ postaramy się pomóc, abyście zadbali o swój piękny wygląd pomimo wieku. Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 23-01-2023, 08:54
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Nie posiadamy nic cenniejszego niz nasze zdrowie, warto o nie odpowiednio zadbać. Jeżeli szukacie sprawdzonego chirurga naczyniowego w Warszawie, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę, gdzie znajdziecie m.in. leczenie zator płucny śmierć i wiele innych zabiegów oraz badań. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 21-02-2023, 14:58
euzebi Mężczyzna euzebi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 3
Domyślnie

Medycyna estetyczna czasem się przydaje, ale lepiej osiągnąć efekt za pomocą sportu. Z pomocą przychodzą nam wtedy rozmaitej maści sterydy anaboliczne która można zamówić online z dostawą do domu. Wymarzona sylwetka jest w zasięgu ręki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 24-02-2023, 17:52
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To bardzo ważne tematy. Ja zastanawiam się, czy takie rozwiązania jak https://spacemed.pl/pl/c/Maski-tlenowe/156 mogłyby być odpowiednie. Najlepiej zastanowić się, jakie wyposażenie tlenowe jest dzisiaj warte uwagi. Jakie macie zdanie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 13-04-2023, 20:38
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Ja byłam na zabiegu https://jetsetclinic.pl/mezoterapia-iglowa/ i chwalę sobie efekty, po drugie pełen profesjonalizm i bardzo atrakcyjna cena.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 14-04-2023, 09:24
moniamusina moniamusina is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 38
Domyślnie

mi bardzo pomogły, polecam produkty z https://www.ohhira.pl/dr-ohhira-probiotyk-om-x/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.