kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 22-11-2021, 12:44
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja mogę polecić oszczędzanie i zarabianie dzięki promocjom bankowym. Zerknijcie tutaj i sprawdźcie więcej, bo naprawdę jest wiele opcji na dodatkową kaskę albo oszczędność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 23-11-2021, 18:47
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja ucze się oszczędzać od sierpnia. Z miesiąca na miesiąc idzie mi coraz lepiej. W tym miesiącu zaczęłam korzystac dodatkowo z aplikacji Provema - https://provema.com/ Z jej pomoca dużo łatwiej jest mi zapanowac nad domowym budżetem. Opłacam też przez nią rachunki i korzystam ze zniżek oraz częściowego zwrotu pieniędzy za zakupy online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 23-11-2021, 19:35
dlehner's Avatar
dlehner dlehner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Można liczyć swoje wszystkie wydatki, żeby uświadomić się ile wydaje się na poszczególne rzeczy. Można też planować zakupy, np. na cały tydzień i kupować tylko te potrzebne rzeczy. Ja tak robię i już sporo udało się zaoszczędzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 25-11-2021, 20:10
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Panele fotowoltaiczne na Dolnym Śląsku są świetnym rozwiązaniem! Od kiedy je mam jestem spokojna o moje opłaty. Nigdy wcześniej nie były tak niskie, a do tego wiem, że robię coś dobrego dla środowiska. W tej chwili nie zdecydowałabym się na żaden inny system, bo ten jest po prostu świetny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 26-11-2021, 10:48
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie

Warto zainwestować w fotowoltaikę, to świetna oszczędność. Ja już swoją mam, mogę Ci polecić profesjonalną i terminową firmę jaką jest SPR-Polska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 06-12-2021, 15:22
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja przez bardzo długi czas nie mogłam nauczyć się zarządzac budżetem domowym i finansami osobistymi przez co oszczedzanie nie było możliwe... ale odkąd korzystam na co dzień z aplikacji Provema jest już znacznie lepiej apka daje wiele możliwości jak płacenie rachunków 1 kliknięciem ( po założeniu konta w banku), dodatkowo dostaje się zwroty za zakupy w wielu sklepach a nawet taniej parkuje ( w niektórych miastach).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 06-11-2022, 14:53
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Jezeli chodzi o oszczędności przede wszystkim warto postawić na dywersyfikację inwestycji w tym oczywiście w złote monety oraz sztabki. Dlatego zajrzyj na https://www.mennicaskarbowa.pl/ to co ich wyróżnia to szeroki wybór, bardzo dobre ceny i jednocześnie konkretne podejście do klienta aby znaleźć odpowiednie propozycje dla swojej ukochanej, ale również produktów inwestycyjnych bo także są kamienie szlachetne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 08-11-2022, 15:21
gostek Mężczyzna gostek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 86
Domyślnie

W pierwszej kolejności to najważniejsze jest oszczędzać na rachunkach. Jeśli mamy możliwość zainstalowania fotowoltaiki to warto pójść w tym kierunku. Firma https://www.polenergia-pv.pl/ pomoże w zdobyciu dotacji oraz daje 25 lat gwarancji na swoje instalacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 08-12-2022, 08:54
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 285
Domyślnie

Formą oszczędności może być fotowoltaika wiadomo, pierw trzeba zainwestować i np. zgłosić się do https://www.polenergia-pv.pl/ po instalacje, ale potem rachunki za prąd szybko zwracają instalacje i potem już się jest tylko na plus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 03-04-2023, 15:36
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Zapraszamy do przeczytania artykułu na stronie https://remont.biz.pl/rachunki/jak-o...izyc-rachunki/! Dowiedz się, jak zaoszczędzić na rachunkach za wodę, wykonując kilka prostych działań w domu. Artykuł podpowie Ci, jak zmniejszyć zużycie wody podczas mycia naczyń, prania, kąpieli i innych codziennych czynności. Znajdziesz tam także porady na temat wyboru odpowiednich urządzeń sanitarnych oraz sposobów na wykrycie nieszczelności w instalacji wodnej. Oszczędzanie wody to nie tylko sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale również dbałość o środowisko naturalne. Przekonaj się, że zmiana nawyków w codziennych czynnościach może przynieść wiele korzyści
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.