kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 08-09-2021, 13:39
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Tak naprawdę fajnych ofert jeżeli chodzi o tego typu usługi zdecydowanie nie brakuje. Jeżeli jednak mieszkam w Małopolsce, tutaj warto zwrócić uwagę na ofertę catering okolicznościowy kraków . W tym przypadku możemy mieć pewność, że dania będą smaczne i świeże i nasi goście będą się nimi zdecydowanie zajadać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 21-09-2021, 14:54
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

No to może w takim razie warto zastanowić się nad wyborem takiej opcji jak dieta bulionowa od SportFoodBox ponieważ oferują różnego typu diety pudełkowe optymalne dla siebie. Z nimi jest dużo łatwiej schudnąć. I nie trzeba się martwić gotowaniem, zakupami itd. Duża oszczędność czasu. Nie podjada się też nic, bo nic nie kusi. Wszystko jest wyliczone i zważone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 22-09-2021, 21:44
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Jeśli chodzi o catering dietetyczny to tutaj smiało mogę polecić Wygodnądietę. Mnie ich kuchnia bardzo posmakowała i to od samego początku. Widać, że jedzonko jest starannie przygotowane, estetycznie zapakowane i mega smaczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 24-09-2021, 10:35
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Korzystałam z paru cateringów u mnie w mieście i najlepszy i najsmaczniejszym okazał się od Wygodnej Diety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 11-10-2021, 13:15
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Według mnie akurat świetną opcją jest zdecydowanie dieta bulionowa od Mój Catering powiem wam, że są one bardzo pomocne. Czuję się świetnie, mam mnóstwo energii do działania i czuję się na niej po prostu świetnie. Mam nadzieję, że również będziecie pozytywnie zaskoczeni zmianami jakie przyniosą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.