kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 04-02-2021, 12:48
michale77's Avatar
michale77 michale77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja zazwyczaj staram malować się tylko okazyjnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 07-02-2021, 23:40
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Jakość kosmetyków jest istotna , ale ważne jest też to by pędzle z jakich korzystasz były dobrej jakościi sdo tego technika makiajżu, najlepiej maluje https://macherowskamakeup.com/opinie/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 08-02-2021, 09:24
jozefina15 jozefina15 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 110
Domyślnie

Ja maluję się na co dzień bo mam na twarzy blizny potrądzikowe. Dlatego codziennie nakładam podkład za pomocą beautyblendera: https://puderek.com.pl/64_beautyblender. Muszę przyznać, że to bardzo oryginalny gadżet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 22-02-2021, 10:29
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Kiedyś rzadko się malowałam, ponieważ miałam problem z cerą szybko sie wysuszała i każdy podkład czy puder wyglądał na mojej buzi marnie... ale od kiedy zaczęłam regularnie przyjmować kapusłki Neoglandyna które to zawierają tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika - cenne Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT). Moja skóra znacznie się wzmocniła, stała się miękka, nawilżona i gładka, teraz make up prezentuje się doskonale
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 23-02-2021, 08:41
magdap magdap is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 254
Domyślnie

Tak, wystarczy mi 15 minut na szybki makijaż codzienny. Stosuję podkład do twarzy, puder, róż i mascarę. Cienie do powiek nakładam tylko na wieczorne wyjścia, nie mam jeszcze wprawy w malowaniu oczu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 25-02-2021, 00:12
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

jak najbardziej, ale pielęgnacja też musi byc korzystam głównie z produktow od www.skin79-polska.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 25-02-2021, 16:41
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

ja odkąd pracuje na home office praktcyznie wcale się nie maluję. Za to poświcam dużo czasu na pielęgnację. Tu fajnie spawdzają się te evelajnowe kosmetyki z serii Korean Exlucisve Snake. Niedrogie a bardzo skuteczne, szczególnie polecam ten modelujący kontur twarzy ( 50+).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 29-03-2021, 17:58
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Cytat:
Napisał herok24
Kiedyś rzadko się malowałam, ponieważ miałam problem z cerą szybko sie wysuszała i każdy podkład czy puder wyglądał na mojej buzi marnie... ale od kiedy zaczęłam regularnie przyjmować kapusłki Neoglandyna które to zawierają tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika - cenne Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT). Moja skóra znacznie się wzmocniła, stała się miękka, nawilżona i gładka, teraz make up prezentuje się doskonale

Ja Cienie doskonale rozumiem, bo u mnie łuszcząca skóra występowała notorycznie. Nic przyjemnego, a do tego miałam wrażenie, że ludzie się dziwnie patrzą. Kupiłam więc te kapsułki Neoglandyna, bo skusiły mnie pozytywne oceny. I wiecie co? One na prawdę działają i poprawiają stan skóry! Faktycznie łuski jest dużo mniej, a skóra jest wyraźnie miększa i delikatniejsza. Super sprawa dla każdej Pani!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 09-04-2021, 16:06
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Tak maluję się ale jest to nieco uciążliwe i muszę wstawać szybciej. Myślałam o tym aby zrobić sobie makijaż permanentny i wtedy bym oszczędzała nieco czasu. Myślałam o tym miejscy https://www.aruba.rzeszow.pl/pl/ Robiłyście może brwi albo kreski na powiekach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 29-10-2021, 18:50
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

No ja zwykle używam bb, korektora, odrobina pudru i bronzera. A d tego mam sztuczne rzęsy, ale takie robione w salonie, więc jedyne co robię, to je przeczesuję rano . Nie nakładam wiele na siebie, bo uważam, że im mniej, tym lepiej, a rzęsy robią całą robotę. Robiłam je w Esthe w Lublinie i mogę ich śmiało polecić. Rzęsy całkowicie dopasowali do mojego oka, więc nie jest przeciążone, a właśnie wygląda na bardziej otwarte i większe, pięknie się one układają i dobrze trzymają. Ich stylistka rzęs zna się na tym co robi, jest kompetentna. Używają dobrej jakości rzęs i kleju, są dokładni, naprawdę warto się do nich wybrać .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.