kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-07-2022, 20:45
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie Rozwód pomoc prawna Gdańsk

W moim życiu nastąpiły pewne nieoczekiwane zwroty akcji i okazało się, że niestety mój mąż prowadził podwójne życie. Rozwód jest jedynym wyjściem, chociaż pęka mi serce, jak tylko o tym myślę. Znacie może kogoś, do kogo mogłabym się zgłosić po pomoc w tej sprawie? Mieszkam w Gdańsku, więc byłabym wdzięczna za polecenie osoby właśnie z tego miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-07-2022, 20:07
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Nie wiem jak ty, ale ja już powoli opadam z sił. Rozwód to naprawdę bardzo męcząca sytuacja, która zawiera ostatnią energię z człowieka. Niestety również nie mam nikogo kogo mogłabym ci polecić, ponieważ sama dopiero czekam na twój rozwiódł i usilnie próbuje znaleźć kogoś, kto mógłby mi w tym pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-07-2022, 11:51
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Sprawy rozwodowe należą do szczególnie trudnych, ponieważ rozstaniu małżonków często towarzyszą negatywne emocje. Będąc pod wpływem tak silnego stresu, trudno w racjonalny sposób myśleć o podziale majątku czy opiece nad małoletnim członkami rodziny. W takich sytuacjach potrzebna jest pomoc adwokata. W Gdańsku pomoże Wam kancelaria https://www.kancelariamlynska.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-07-2022, 18:53
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 562
Domyślnie

Jeśli faktycznie takiej pomocy prawnej potrzebujemy to jak dla mnie jest to całkiem normalne wyjście z takiej sytuacji. Ogólnie świetnie w artykule https://prawoprosto.pl/porozwodowe-k...sisz-wiedziec/ opisano również to czym są porozwodowe kontakty z dziećmi. Myślę, że dobrze jest co nieco na ich temat przeczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-07-2022, 12:42
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Wiesz co, z tego co wiem, to bardzo dobrą kancelarią, która ma doświadczenie w temacie rozwodów jest to miejsce http://www.mindykowski.pl/ Mam do nich pełne zaufanie, ponieważ pomogli mi podczas mojej sprawy rozwodowej, która do łatwych nie należała. Myślę, że ich pomocą bez problemu zakończycie nieudany związek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-08-2022, 15:24
Ketoplan75 Ketoplan75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Interesujący ten temat poruszyłeś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.