kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-11-2017, 14:35
natkawal76 natkawal76 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 34
Domyślnie Prezent na świeta

Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-11-2017, 20:46
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja kupię wszystkim książki. Myślę, że to dobry pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-11-2017, 15:30
cezary69891 cezary69891 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1
Domyślnie

Książki ? To raczej dla dość wąskiej grupy ludzi prezenty ^^.
__________________
e-kantor
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-12-2017, 12:17
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Na stronie https://blip.pl/tanie-prezenty-swiateczne-dla-kazdego/ znajdziecie bardzo fajne pomysły i to za nieduże pieniądze. Jeśli nie chcesz przepłacać na zakupach, pomyśl o upominkach znacznie wcześniej. W przypadku zakupów przedświątecznych dobrym momentem jest końcówka listopada. Czarny Piątek to pierwszy piątek po amerykańskim Dniu Dziękczynienia. Cyberponiedziałek to z kolei pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku. Wówczas promocje organizują sklepy internetowe. Jakby tego było mało, w pierwszych dniach grudnia internetowi sprzedawcy obchodzą Dzień Darmowej Dostawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-12-2017, 14:24
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Też mam zawsze problem z wyborem prezentów, szczególnie dla męskiej części rodziny... Z kobietami jest łatwiej, bo zarówno mama jak i przyjaciółka zawsze cieszą się z kosmetyków. Dla mamy zastanawiam sie nad zakupem takiego serum - http://medikan.pl/home/57-dermomedic...-b5-serum.html. Jest ono bogate w kwas hialuronowy oraz prowitaminy czyli ma właściwości przeciwzmarszczkowe i nawilżające, co w jej wieku jest bardzo ważne. Do tego można je kupić ze specjalnym kodem rabatowym 5%- MEDIKANB5.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-12-2017, 02:42
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Wyjątkowym prezentem będzie z pewnością wideo z życzeniami lub list od samego św. Mikołaja Ja natrafiłam na tą stronę www.listymikolaja.pl gdzie można przygotować taki oryginalny upominek . Przygotowałam już listy dla moich dzieci, nie mogę się doczekać ich min jak je zobaczą

Ostatnio edytowane przez Judyta3 : 03-12-2017 o 02:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-12-2017, 20:43
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Ja dla mojej mamy w tym roku zamówiłam ramki do certyfikatów. Mama jest coachem personalnym i myślę, że fajnie będzie wyglądać, jak sobie wszystkie swoje certyfikaty powiesi w swoim gabinecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-05-2019, 09:49
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Mój mąż dostał ode mnie, na ostatnie święta taką latarkę jak tutaj. On ma lekkiego bzika na punkcie survivalu, wypadów do lasu, pod namiot itd więc myślę, że taka profesjonalna latarka mu się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-05-2019, 14:32
MAŁPISZON MAŁPISZON is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

Moim zdaniem, prezent musi być użyteczny. Umożliwiać rozwój fizyczny z zabawą. Na przykład drabinka gimnastyczna wypełnia te warunki.
__________________
Drabinka do ćwiczeń umożliwiają wykonywanie ćwiczeń w domu, które są nieraz bardziej komfortowe i przynoszą więcej korzyści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-12-2019, 23:22
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Myślę, że ciepłe czapki będą świetnym prezentem Ja kupiłam dwie dla mamy i siostry Lubię kupować prezenty swoim bliskim i zawsze staram się wybrać coś co im się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.