kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-06-2016, 09:18
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

najlepiej to zapytać o to w jakimś profesjonalnym sklepie zoologicznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 17-07-2016, 18:54
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

No niestety, kleszcze choroby przenosza naprawde roznorodne, m.in. borelioze. Sa specjalne preparaty odstraszajace kleszcze oraz obroze. No i najlepiej unikac po prostu miejsc, gdzie kleszczy jest najwiecej (lasy itp).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-07-2017, 05:25
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Musisz bardzo uważać! i sparwdzac skóre po każdym spacerze!Bardzo
niebezpieczne zjawisko taki kleszcz u psa czy kota! Prawde mówiac my to
zawsze chodzimy do weterynarza a mamy takiego zaprzyjaźnionego w melwet
w Krakowie. On nam polecił i kropelki i tabletki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-11-2017, 16:09
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Słyszeliście o Boreliozie? Roznoszą ją kleszcze, dlatego musimy się zabezpieczać przed ich ukąszeniami, a jeśli już nas coś ugryzie, to trzeba iść natychmiast do lekarza, ponieważ szybko zrobiona diagnostyka ( borelioza badania )
może nas uchronić przed niemiłymi, ewentualnie śmiertelnymi konsekwencjami. Podsumowując: jeśli Cię ugryzie kleszcz, idź szybko do lekarza, a nic złego się nie stanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-11-2017, 16:15
Jasłok Jasłok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Dzięki wszystkim za propozycję bo również szukam takiego środka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-01-2018, 14:50
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale dbając o psa, szczególną uwagę przyłożyć się powinno do jego jamy ustnej. Nie zamierzam szczotkować mu zębów, ale natknęłam się ostatnio na ciasteczka, które ponoć pomagają w jej utrzymaniu. Czy to prawda? Znalazłam je w ofercie https://www.maxandmrau.pl/product-pol-974
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-02-2018, 21:25
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Wracając jednak do tematu z kleszczami... Moim zdaniem najlepiej udać się do weterynarza ze swoim pupilem i on na pewno nakieruje na odpowiedni preparat. Warto też pamiętać o sobie, żeby nas nie dopadł kleszcz bo wiecie czym to grozi... Najlepiej mieć więc mieć gdzieś w zanadrzu odpowiedni środek https://kleszczolapki.pl/mugga-spray...zieci-p-5.html który nas ochroni przed kleszczami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-07-2018, 13:58
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Kropelki, tabletki, obroże- dzisiaj wybór mamy bardzo duży. Ja postawiłam na krople i sprawdzają się bardzo fajnie. Zastanawiam się jednak, czy ktoś z Was stosował kiedyś perfumy dla psów. Czytałam nieco o nich na https://www.krakvet.pl/artykuly/perf...-ulga-dla-psa/ i powiem szczerze, że jednak nie jestem w stanie się do nich przekonać. A co Wy o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 07-07-2018, 19:36
esteban Mężczyzna esteban is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Dla mojego psa to nie kleszcze okazały się największym zagrożeniem a nicienie. Piesek mocno to odczuł, a my na początku nie wiedzieliśmy co się dzieje. Pomogły dopiero tabletki Drontal.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-09-2019, 08:36
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Nieleczona choroba może być tragiczna w skutkach. Choroba może zaatakować serce czy mięśnie, a nawet mózg i układ nerwowy (neuroborelioza). Objawy są bardzo zróżnicowane, ale nie można ich lekceważyć. Mało tego, nie podjęcie leczenia może spowodować nieodwracalne zmiany w naszym organizmie. Tutaj : https://futuramedica.pl/dr-optimus-biorezonance/ możecie dowiedzieć się więcej na ten temat oraz zakupić specjalne urządzenie do leczenia tej choroby.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.