kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-08-2017, 10:57
kannia kannia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 4
Domyślnie Rozwodzę się

Cześć wszystkim. Mam zamiar się rozwieść z mężem. Nie wiem tylko w jaki sposób mam sobie poradzić z formalnościami. Mam sama to załatwiać czy zlecać to jakiejś firmie? Przeglądałam internet i znalazłam nawet coś. Myślicie, że taki prawnik może pomóc?Był ktoś z forumowiczów w podobnej sytuacji?

Ostatnio edytowane przez kannia : 21-09-2017 o 08:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-08-2017, 14:03
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Przykra sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-09-2017, 15:58
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Faktycznie. Rozwód to jednak jedno z najmniej przyjemnych przeżyć. Bądź co bądź nawet w tym przypadku nie można pozostawić biegu spraw, samym sobie i warto sięgnąć po pomoc np. w takim miejscu jak kancelaria adwokacka z Lublina . Przy czym jednocześnie podejście reprezentującego nas adwokata będzie adekwatne do charakteru rozprawy, a przy tym możemy liczyć na pełną dyskrecję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-09-2017, 14:56
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Lepiej wziąć w takim razie prawnika do rozwodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-10-2017, 11:31
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Nie zazdroszczę sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-10-2017, 15:22
berka berka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 3
Domyślnie

a może wsparcie detektywa od spraw rozwodowych? http://detektyw.poznan.pl działają w całej Polsce i wspólpracują z adwokatami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-10-2017, 09:22
Iza72 Iza72 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 3
Domyślnie

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest, żebyś udała się do adwokata, lokalnego u Ciebie w mieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-11-2017, 12:25
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

musisz złożyć wniosek w sądzie i opisać przyczyny rozpadu Waszego małżeństwa. W necie znajdziesz mnóstwo przykładów pozwów rozwodowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-11-2017, 09:44
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Post

Ja byłam w podobnej sytuacji i jestem w stanie zrozumieć każdą kobietę, bo wiem co to znaczy. Z własnego doświadczenia wiem, że bez pomocy prawnika raczej trudno jest sobie poradzić, przede wszystkim wtedy, gdy brakuje dobrych dowodów i jednocześnie chce ktoś wygrać z orzeczeniem o winie drugiej strony. Ja miałam to szczęście, że trafiłam na panią adwokat Martę Olejnik-Hejne z wrocławskiej kancelarii Umocowana (tutaj adres strony: http://umocowana.pl/), bo okazała się świetnym prawnikiem. Dzięki jej zaangażowaniu otrzymałam sporo wsparcia, co przełożyło się również na stosunkowo szybkie zakończenie sprawy. Wiele oczywiście zależy od tego, w którym rejonie Polski ktoś mieszka, jednak po pomoc specjalisty z dziedziny prawa czasami warto udać się nieco dalej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-12-2017, 15:37
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

@Mia tu się zgodzę, że czasem warto wybrać się nawet kilka czy kilkadziesiąt km aby uzyskac wsparcie dobrego prawnika. Ja też już po rozwodzie. W sumie u mnie wszystko odbyło się na jednej rozprawie. Mój ex jak dostał pismo od mecenasa Budrewicza (najskuteczniejszego w Warszawie), który był moim pełnomocnikiem to szybko zmienił zdanie co do ewentualnych roszczeń w stosunku do mnie. W sumie sie nie dziwię, bo mecenas praktycznie każdą sprawę wygrywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.