kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-06-2015, 23:43
Jenny Jenny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 11
Domyślnie Buty przez internet

Witam Was wszystkie Kochane, za jakieś dwa tygodnie zmieniam pracę. Udało mi się awansować. Razem z awansem zyskałam całkiem nowe obowiązki, które bardzo mnie ekscytują. Również mój sposób ubierania musi ulec zmianie. Do tej pory był dość swobodny, teraz musi być znacznie bardziej elegancki. Muszę również do tego dołączyć obuwie. I tu pojawia się ten problem czy znacie jakiś sklep internetowy gdzie znajdę damskie buty? Byłam w kilku stacjonarnych sklepach i nie znalazłam niczego odpowiedniego. Z góry dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-06-2015, 11:05
buulba buulba is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

„...czy znacie jakiś sklep internetowy gdzie znajdę damskie buty ?” Dziewczyno, ty tak na poważnie? Nie możesz znaleźć w necie sklepu, w którym sprzedawaliby buty? )))) może masz założona blokadę antyzakupoholiczkową:-) nie, no jeśli ty na poważnie, to nie wiem, jak ci poradzić, żeby taki sklep znaleźć...:-)))) może wpisz w google „sklep z butami” może wtedy się uda))))))))))))))))))
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-06-2015, 12:56
Kajetanka Kajetanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Może chodzi o sklep rekomendowany , ktory nie przesyła , za przeproszeniem- szajsu , ktorego poźniej nie bardzo można zwrocić ( te 10 dni przy sprzedaży na odległość to często tylko mitologia dla naiwnych ) . Ja przez neta nie kupuję , zrobili mnie trochę , ale to nie był sklep ogłaszający się z możliwością zwrotu gratis. O numer za małe mi przyszły- inna numeracja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-06-2015, 18:06
catrinse90 catrinse90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

No właśnie ja długo omijałam wszystkie sklepy internetowe z obuwiem, bo nie wyobrażałam sobie kupienia butów bez mierzenia. Aż w zeszłym miesiącu odważyłyśmy się z koleżanką zamówić buty online, tutaj: http://yups.pl/obuwie :-). Przyszły i co najdziwniejsze - pasowały. Więc nie zawsze zdarza się wtopa. Wydaje mi się, że skoro jest tak dużo sklepów z butami w necie, to znaczy że ludzie zamawiają. Ja zresztą też zamówiłam i jestem zadowolona.

Ostatnio edytowane przez catrinse90 : 24-06-2015 o 11:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-06-2015, 20:03
biedroneczkacacy biedroneczkacacy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jenny w necie jest bardzo dużo takich sklepów i nie ma co się obawiać podczas zamawiania, ja mam półówki rozmiarów więc niestety zawsze muszę mierzyć w przypadku balerin czy półbutów, ale sportowe obuwie zamawiałam chociażby na allegro i nigdy nie było problemu, tylko patrz na komentarze czy ludzie polecają sprzedawcę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-06-2015, 10:06
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja bardzo lubię buty lasocki i często kupuję je właśnie również przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-08-2015, 13:37
Babbik Babbik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jeżeli ktoś lubi buty New Balance to polecam sklep Ewenementshoes, są tam dośc atrakcyjne ceny i duży wybór modeli 574 i 410.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-08-2015, 14:20
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

New Balance są świetne. Chętnie zajrzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-08-2015, 14:55
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A mi niespecjalnie podobają się te buty. O wiele bardziej lubię reeboki czy nike.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-08-2015, 11:38
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Nike, Pumy dobrze mi się noszą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.