kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #171  
Stary 20-06-2017, 08:35
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Apropos wspomnianych w komentarzu wyżej koszulek to ostatnio wpadła mi w oko oferta tego sklepu https://surgepolonia.pl/pol_m_ONA_KOSZULKI-228.html. Oryginalne koszulki z patriotycznymi wzorami. Świetna jakość ubrań i szybka realizacja zamówienia w sklepie. Miejsce sprawdzone i godne polecenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #172  
Stary 22-06-2017, 11:59
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja nie mam w zasadzie jednego ulubionego sklepu. Najczęściej za pośrednictwem Domodi przeglądam oferty popularnych marek i spośród tych produktów wyszukuję tego,co mi się podoba. Teraz szukam jakichś lekkich bluzeczek do pracy, tutaj: http://domodi.pl/odziez/odziez-damsk...zytowe-damskie jest ich całkiem sporo. Jeśli też potrzebujecie to sobie pooglądajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #173  
Stary 29-06-2017, 12:25
Martunia22 Martunia22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 3
Domyślnie

Mój ulubiony sklep to SH, można wyłowić perełki, przerobić je i mieć cos oryginalnego. A poza tym robię ubrania sama.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #174  
Stary 29-06-2017, 17:01
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Ja się coraz bardziej przekonuję do tego sklepu https://multu.pl/kobiety-home zamówiłam sobie tam dwie pary butów, moja przyjaciółka jedną i mama jedną, wszystkie świetne, a ceny niskie, także wart uwagi jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #175  
Stary 30-06-2017, 13:45
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A to tego nie znam. Zobaczę z chęcią, co tam mają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #176  
Stary 18-07-2017, 22:26
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Ja nie wiem czemu ludzie tak sceptycznie podchodzą do zakupów w internecie ja nawet rajstopy zamawiam online - https://sosimply.pl/galanteria-i-dodatki/rajstopy można świetnie rzeczy sobie wybrać, w dobrych cenach, a nie z sieciówek gdzie co 2 osoba ma to samo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #177  
Stary 27-07-2017, 16:19
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Jednym z moich ulubionych miejsc zakupów jest sklep z ekskluzywną odzieżą projektantki Anny Krzyżanowskiej. Połączenie modnych krojów z elegancją, która pasuje na co dzień jak i szczególne okazje to główna wizytówka jej kolekcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #178  
Stary 10-08-2017, 09:11
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Z sieciówek to przeważnie h&m i house, lubie takie luźne ubrania. Poza tym często zdarza mi się kupić gdzieś, gdzie jest promocja albo wyprzedaż. Polecam Ci śledzić stronę gazetkonosz.pl dlatego, że tam ciągle są aktualne gazetki ze sklepów. Tu akurat jest gazetka deichmann z ofertą na buty. Dobrze sobie sprawdzić jak to wygląda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #179  
Stary 02-09-2017, 21:15
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

Ulubionego sklepu chyba nie mam. Ostatnio dużo rzeczy wybrałam sobie w butiku w Warszawie, między innymi piękne, eleganckie bluzy damskie. Lubię oryginalnie i dobre jakościowo ubrania, dlatego wolę uzbierać na coś konkretnego, niż kupić w sieciówce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #180  
Stary 10-09-2017, 19:53
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 344
Domyślnie

ja też nie mam jakiegoś takiego ukochanego, do którego tylko chodzę, bo tam zawsze cos znajde... bardzo lubię bawić sie modą, dobierać dodatki i zmieniać coś w swoim wyglądzie od czasu do czasu. W wakacje najlepiej sprawdziły sie oczywiscie sukienki, ale i jeansowe spodenki + do tego oryginalny t-shirt. Także inwestowałam właśnie głównie w koszulki, których teraz mam naprawde sporo co jest spoko, bo moge je komponować również z jeasami, marynarką i szpilkami do pracy. Kilka par kupiłam ostatnio za jednym zamówieniem tutaj https://www.karoka.pl/the-mountain-e...-dla-doroslych zafascynowały mnie wykorzystywane motywy, a jest ich naprawde sporo i sa tak autentyczne, ze koszulki podkręcają "smaczek" całej stylizacji
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.