kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-03-2017, 18:46
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Nic tak nie integruje jak wspólne wypady na grilla czy na basen. Teraz jest zimno więc na grillowanei jeszcze nie pora, za to na basen zawsze Co prawda biorę teraz kursy z dwoma córkami we Wrocławiu w szkole Fala żeby przygotować się na sezon. Ja już co prawda wczesniej umiałam pływać ale tutaj http://www.szkolaplywaniafala.pl uczę się nowych technik. Żałuję ,że wcześniej się nie zapisałam do instruktorki bo p. Monika świetnie przekazuje wiedzę. Tak czy inaczej mamy dużo radochy no i ruchu a ruch to zdrowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 17-03-2017, 07:56
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Moim zdaniem najlepszą opcją dla całej rodziny jest rower. To świetna zabawa, dzięki niemu można też nieźle schudnąć. Jeśli macie swoje rowery to pamiętajcie też o tym, aby zadbać o nie odpowiednio przed sezonem. O tym, jak to zrobić poczytacie tu: http://serwiswypoczynkowy.pl/przygot...eru-na-wyprawy. Udanej zabawy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 17-03-2017, 11:20
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Planszówki to bardzo fajne hobby dla całej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 30-03-2017, 10:08
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie

Ja staram się każdą wolną chwilę poświęcać dzieciom, dla mnie zostawianie ich samych przed telewizorem w myśl "oglądajta, co chceta" to zbrodnia rodzicielska. Taka jest prawda, wspólne spędzanie czasu z rodzicami to frajda dla obu stron i pogłębianie więzi. Ja ze swoim synkiem staram się albo grać w jakieś gry planszowe albo układać klocki. Mamy też taki rytuał, że dwa razy w miesiącu wybieramy się na wspólną pizzę. Jako rodowita poznanianka, polecam Wam przy tej okazji lokal AlCapone - https://www.pizza-alcapone.pl/restau...pone-winogrady. Można tanio i smacznie zjeść, nie trzeba też długo czekać na zamówienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 31-03-2017, 21:48
Asiczek77 Asiczek77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 53
Domyślnie

Wydaje mi się ze warto "inwestować" w książki. Chodzi mi oz zaszczepienie nawyku czytania książek u dzieci, dlatego też czytamy wszyscy w domu, co prawda ja najbardziej lubię babskie romansidła, ale czytanie to czytanie, a dzieciaki jak widzą ze się czyta to nie mają argumentu że ja nie czytam to one też nie będą. Ja książki dla dzieciaków i moje książki romanse głownie kupuje w WPN: http://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Romans,2196950,k.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 18-05-2017, 21:02
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Myślę, że wyjścia na ryby mogą być całkiem fajną rozrywką dla ojców i synów. Kobietki w tym czasie mogą piknikować. Warto jednak do takiego hobby się przygotować. Wiem, że sporo rzeczy znajdziesz tutaj http://hunt-fish.eu/pl/c/BUTY-MEINDL/2 . Zajrzyj sobie koniecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 20-05-2017, 13:53
iurta iurta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 4
Domyślnie

najlepszym wyjściem jest chyba rower, wszyscy mogą jezdzić i spedzanie w ten sposob czasu razem jest bardzo produktywne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 25-05-2017, 17:57
Diqens28 Mężczyzna Diqens28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 4
Domyślnie

Na pewno puzzle to świetne hobby dla całej rodziny
__________________
dieta genetyczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 26-05-2017, 11:50
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

W ogóle gry, ruch na świeżym powietrzu, ważne żeby rodzina spędzała wiele czasu razem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-05-2017, 15:18
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

rower może być być bardzo dobrym sposobem na spędzanie czasu całą rodziną. Mam znajomego który prowadzi stronę Kuźnia w Siodełku gdzie opisuje trasy ze swoich okolic. Większość tras pokonywanych jest ścieżkami leśnymi z dala od samochodów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.