kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-03-2017, 12:56
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

jasne, że warto tylko znaleźć profesjonalne z wysokiej półki żeby to miało sens.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-03-2017, 13:51
MangoJam MangoJam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 6
Domyślnie

Zgadzam się ze Smile, ważne, żeby był dobry producent, bo jak sobie do wody pitnej pdepniecie jakiś chiński plastik to może tylko zaszkodzić.
Mnie mąż zamontował tylko w kuchni, ale mnie wystarczy bo chodziło o wodę do gotowania i picia. Nazywa się odwrócona osmoza Ecoperla Rosa, mam dodatkowy kranik na wodę alkaliczną, polecam wszystkim, którzy dbają o zdrowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-07-2017, 14:46
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Zgadzam się w pełni. Nasza woda w gospodarstwach domowych jest albo mocno chlorowana albo ma posmak metalu.... Nie nadaje się do gotowania, mycia warzyw i owoców, czy nawet przyrządzania herbaty. By delektować się czystą wodą, należy zamontować dobry filtr. Najlepszym z dostępnych na rynku produktów jest szwedzki system http://www.kunasystem.pl/ . Warto się nim zainteresować, bo zapewnia krystaliczną czystą wodę, bez zanieczyszczeń biologicznych czy chemicznych. Idealna technologia dla domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-07-2017, 09:07
argama argama is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 53
Domyślnie

Ja też używam zwykłego dzbanka filtrującego i jak wymieniam filtry, to naprawdę widzę, że warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-07-2017, 14:17
Salcia21's Avatar
Salcia21 Salcia21 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 75
Domyślnie

Ja akurat nie filtruję, ale mieszkam w okolicy, gdzie woda jest bardzo czysta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 01-08-2017, 02:26
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

a wiecie, ze w ogole jest kilka metod filtrowania wody? ja wpadlam ostatnio na ciekawy artykul https://www.darnatury.pl/blog/articl...-nie-filtrowac i przyznaje, ze zrobil on na mnie duze wrazenie nie wiedzialam, ze filtrowanie wody moze byc az tak powaznym tematem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-08-2017, 10:17
gosiazabkowska Mężczyzna gosiazabkowska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 9
Domyślnie

Filtrowanie wody to bardzo poważny temat, a dobór odpowiedniego filtra może zaważyć o jakości i smaku naszej wody. Tak naprawdę, o ile nie myślimy tylko o wodzie do picia, to potrzebna jest analiza wody. Bo po co usuwać twardość, jeżeli przeszkodą jest żelazo? Albo amoniak (tfu!)? Do kuchni wybiera się już raczej tylko odwróconą osmozę z wkładem Elixir, bo każdy chce mieć wodę alkaliczną z kranu. A jak już jesteśmy w tym temacie, wiecie w ogóle DLACZEGO chcecie wodę alkaliczną? Sprawdźcie fakty i mity najczęściej powtarzane na temat wody alkalicznej: https://www.ultrafiltracja.pl/pl/blo...akty-i-mity/15
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-10-2017, 10:17
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Na szczęście jestem w tej komfortowej sytuacji że nie musze używać filtra, mam doskonałej jakości warszawską kranówkę którą miasto się teraz wszędzie chwali, popieram takie akcje i inicjatywy i uważam że wszystkie miasta powinny zainwestować w tak czystą wodę jak stolica
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-10-2017, 11:26
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

woda w kranach jest bardzo dobrej jakości

conversor mp3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 30-11-2017, 18:25
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Nie zawsze ta jakość wody z kranu jest taka świetna... Moim zdaniem, filtr to świetny pomysł. Od paru miesięcy używam https://strefafiltrow.pl/filter-brit...ips-saeco.html i czuję różnicę. Woda jest dużo lepsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.