kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-06-2015, 17:43
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Czerwona herbata na odchudzanie?

Czy to prawda, że czerwona herbata wspomaga odchudzanie?
Warto taką pić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-06-2015, 18:33
malwinka87 malwinka87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Z tego co wiem to czerwona herbatka nie jest na odchudzanie..mogę się zawsze mylić ja uważam, że na odchudzanie jest bardziej herbata zielona. To o niej trzeba by było sobie poczytać i to o nią właśnie trzeba się gdzieś ubiegać w sklepach czy tego typu różnych miejscach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-06-2015, 14:26
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Zielona herbata też pomaga oczyszczać organizm z toksyn, ale to czerwona przyspiesza odchudzanie.
Możesz sobie nawet jak nie wierzysz poczytać tutaj: http://www.herbata.info/herbata-czerwona/
Przede wszystkim taka herbata przyspiesza metabolizm i stąd jej właściwości odchudzające. Tak czy inaczej, warto mieć ją w domu, bo ma też masę innych zalet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-06-2015, 19:30
Katarytka Katarytka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Piję czerwoną herbatę od dawna i sądzę, że to dzięki niej zachowuję dobrą formę Nie wiem, czy dzięki niej schudłam, ale na pewno czuję się świetnie po wypiciu kubka takiej herbaty zaraz po jakimś większym posiłku Moja mama jednak wypijała duże ilości czerwonej herbaty i źle się czuła wtedy.. Odstawiła ją i już było ok. Grunt to nie przesadzać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-06-2015, 12:53
Malenka Malenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak, jak najbardziej. W Chinach czerwona herbata od tysięcy lat znana jest, jako zabójca tłuszczu. Potwierdzam, że daje świetne efekty, oczywiście w połączeniu z ruchem. Zielona herbata działa oczyszczająco, nie odchudzająco. Jest niezwykle zdrowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-10-2015, 13:44
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 983
Domyślnie

Fakt czerwona herbata jest dobra i szybko spala tłuszcz. Można też zapoznać się z innymi propozycjami na stronie http://www.znamlek.pl/category-odchu...-dieta-32.html Ostatnio zaczęłam stosować otręby pszenne i faktycznie mój system pokarmowy lepiej działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-10-2015, 09:30
Stefa56's Avatar
Stefa56 Stefa56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Czerwona herbata jest bardzo zdrowa, ale nie łudź się, że sama herbata cię odchudzi, musiałabyś chyba tylko ją pić przez pół życia:-) To tylko suplement, wspomagający, ale tak naprawdę dieta odpowiednia i sport, jakikolwiek to główne dominanty odchudzania:-) Enzymy zawarte w czerwonej herbacie pobudzają do pracy układ trawienny, a także poprawiają perystaltykę jelit. Niby też herbata ta dodaje energii porównywalnie z mocną kawą, ale ja tej zależności nie zauważyłam zupełnie...:-) niemniej warto ją pić:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-10-2015, 16:00
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Czytałam, że przyspiesza spalanie tłuszczu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-02-2016, 20:16
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeżeli chodzi o odchudzanie to raczej nie czerwona, a zielona herbata wspomaga odchudzanie.
Teraz jednak wiele kobiet decyduje się np na taką http://piperyna.visiomedica.pl/ piperynę niż na herbatę ponieważ jest ona skuteczniejsza i równie zdrowa.
Dużo o niej czytałam i sama muszę spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-04-2016, 13:20
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

ja stosuję herbatę 4xSuper Slim z herbapolu. Ale zgadzam się że również trzeba jakąś aktywność fizyczną stosować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.