kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-03-2020, 16:37
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Tatuaże są spoko jeśli są dobrze wykonane. Jeśli szukacie studia w mieście kraków tatuaże możecie wykonać np w Rock N Roll. Tu pracują bardzo doświadczeni tatuażyści, którzy wykonują tatuaże najwyższej jakości. Tatuaż to decyzja na całe życie dlatego warto sobie przemyśleć sprawę zanim się zdecydujecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-03-2020, 13:50
Oluś Oluś is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 85
Domyślnie

Hmm to oczywiście musi być Twoja decyzja Ja też spory czas się zastanawiałam czy warto. W końcu zrobiłam i wcale nie żałuje Warto jednak dobrze o niego później dbać. Ogromnie polecam ten poradnik dla świeżo upieczonych posiadaczy tatuażyków: D : https://piękne-włosy.pl/jak-dbac-o-n...tuaz-poradnik/ Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-07-2020, 14:06
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Tatuaż na pewno może nam dodać charakteru i wiele osób się decyduje na wykonanie go sobie na ciele. Wiem, że SkyTattoo w Szczecinie ma dobre opinie i są to profesjonaliści jeśli chodzi o tatuaże. Wykonają tatuaż na wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-08-2020, 12:22
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Tatuaże są naprawdę okej, sama mam już 2 a w planach już kolejne tak czy siak najważniejsze jest to, by wybrać odpowiednie studio i tatuatora z dużym doświadczeniem ja polecam od siebie jah love tattoo w Warszawie. super ludzie, cudowne tatuaże, dogodne terminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 05-08-2020, 10:10
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Też znam to warszawskie studio Jah Love wiem, ze w ekipie pracuje kilka osób ale ja zawsze zapisuje się do Kingi https://www.facebook.com/pg/studio.t...55358242016226. Ona robi kolorowe tatuaże i jak widać na tych fotkach zamieszczonych w albumie wychodzi jej to perfekcyjnie super miejsce, fajna atmosfera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 05-08-2020, 11:12
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja postanowiłam zrobić sobie tatuaż i... jestem zachwycona. Warto spełniać marzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 03-09-2020, 10:13
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

dziewczyny ja też byłam jakiś czas temu w jah love tattoo, w koncu zrealizowałam swoje marzenie o tatuażu jestem tak zadowolona z efektu, że już myślę o kolejnym motywie to zdecydowanie najlepsze studio w stolicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-09-2020, 15:05
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Tatuaż fajna sprawa, mi się bardzo podobają i chciałabym sobie zrobić Tylko z tego co czytałam to bardzo ważne jest dbanie o tatuaż aby nie doszło do zakażenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-05-2022, 16:26
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 431
Domyślnie

Na tatuaż najlepiej jest zapisać się do Tomasza Rybaka z 13 Tattoo Studio. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru. Tatuaże wykonywane są bardzo starannie w miłej atmosferze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-03-2023, 04:29
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A czy wiecie przykładowo jakie są techniki wykonywania tatuaży? Jak to wszystko dokładnie wygląda z praktycznego puntu widzenia? Tak pytam, ponieważ jak planujecie dziarkę, to zdecydowanie warto takie rzeczy wiedzieć... Tutaj https://www.skytattoo.net/style-tatu...-tatuatorskie/ macie na ten temat poradnik.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.