kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 18-12-2015, 13:01
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Jestem jeszcze w trakcie kupowania prezentów świątecznych dla rodziny i prezentu urodzinowego dla swojej babci, która niedługo po świętach kończy 80 lat. Największy problem mam z prezentem dla babci, bo babcia zawsze twierdzi, że niczego nie potrzebuje, bo wszystko ma. Pomyślałam, że mogłabym jej kupić 2 filiżanki do herbaty, bo bardzo lubi herbaty. Niestety nie będzie mnie w jej urodziny i nie mogę jej ich wręczyć osobiście tego dnia i z tego względu dam jej je już w święta. Chciałabym jej kupić kwiaty, żeby dostała ode mnie cokolwiek tego dnia i w grę wchodzi tylko kwiaciarnia internetowa, która oferuje dostarczenie kwiatów pod wskazany adres. Kilka fajnych bukietów widziałam na stronie tej kwiaciarni http://www.twojekwiaty.pl/do/cat/uro...ieninyUrodziny . Jak myślicie, który będzie najodpowiedniejszy dla 80latki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 23-12-2015, 15:47
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja w tym roku kupiłam prezenty wyjątkowo szybko i mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni. Myślę, że na prezent można kupić praktycznie wszystko co nam przyjdzie do głowy. Mi bardzo podobają się obrazy i figury z http://www.vividgallery.pl/kategoria/na-prezent Niestety za późno odkryłam tą galerię i nie zamówiłam nic na święta. Może na rocznice ślubu rodziców coś kupie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 06-01-2016, 12:03
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Mi się bardzo podoba taka biżuteria. Mam jednak wątpliwości czy to się sprawdzi w przypadku prezentu dla babci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 14-01-2016, 11:06
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Może coś takiego bardziej wyszukanego do domu? Jakieś fajne wazony, tace czy stoliki? Znalazłem ciekawą stronę z takimi rzeczami http://www.amiouhome.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 22-01-2016, 07:51
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Babci kupiłam cieplutki zestaw na wieczór czyli miękki i ciepły kod oraz ciepłe buty bo często narzeka na zimno. Teraz zbliżają się urodziny mojej mamy więc już kombinuję co jej kupić. Prezenty dla niej przeważnie kupuję w drogerii ale pomyślałam że dużo bardziej ucieszy się z czegoś do domu więc na razie myślę o kubku z zaparzaczem i zestawie dla sushi mastera bo zaraziłam ją kuchnią japońską Można coś takiego kupić na stronie mr-gadzet.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 23-01-2016, 17:17
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Dla siostry zapewne kupiłabym ciuchy damskie sklep internetowy. Uwielbia modę i z pewnością ucieszyłby ją nowy dres lub płaszczyk. Moim zdaniem nie ma sensu kupować prezentów na siłę, niezwiązanych z zainteresowaniami danej osoby. Tego typu prezenty zazwyczaj są totalnym niewypałem. Dlatego jeśli nie wiesz co kupić siostrze po prostu ją zapytaj co chciałaby dostać...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 08-02-2016, 11:38
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Hmmm... może kup siostrze zegarek? Bardzo fajne zegarki znajdziesz na https://dolinski.pl/zegarki-tissot/zegarki-damskie.html Ja mojej siostrze kupię chyba jeden z nich na 21 urodziny, które ma już za dwa miesiące Poza zegarkiem możesz kupić jakieś ubrania, torebkę lub ksiażkę. Powinnaś znać swoją siostrę najlepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 08-02-2016, 11:51
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Mój syn ostatnio miał imieniny a że bardzo lubi sport to postanowiłam kupić mu coś z tego http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_mar...oshe-7095.html Co o tym sądzicie ? To chyba dobry pomysł dla dzieciaka który lubi ubrania sportowe i dobrze się w nich czuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 08-02-2016, 14:51
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

wydaje mi się, że biżuteria to zawsze dobry pomysł. ja dla swojej mamy zamówiłam kolczyki na violette.pl i pamiętam jak bardzo jej sie spodobały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 13-02-2016, 21:30
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, kogo chcemy obdarować, bo na pewno inny prezent powinniśmy wybrać dla mamy, a jeszcze inny dla nastoletniej siostry. Sama zwykle mam spore problemy z wyborem prezentów, ale tak sobie myślę, że w przypadku nastolatka plecak miejski z Brytyjka.pl to świetny pomysł na prezent. We wspomnianym przeze mnie sklepie można znaleźć świetną galanterię z UK i co najważniejsze w dobrych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.