kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 26-01-2017, 12:52
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

Może warto zacząć stosować jakiś odpowiedni dla ciebie suplement diety. Na stronie http://fit-lifestyle.pl/jak-stosowac-trizer/ znajdziesz na ten temat ciekawy artykuł poradnikowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 26-01-2017, 13:49
Iness Iness is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 8
Domyślnie

Bezpieczne odchudzanie wymaga czasu, a nie zmieniania swojego życia z dnia na dzień, bo możemy tylko zaszkodzić organizmowi, jeżeli nie będziemy go powoli przyzwyczajać do zmian żywieniowych. Tak samo z ćwiczeniami - lepiej zacząć od jakichś lekkich niż brać na siebie nie wiadomo jakie ciężary, bo to się skończy kontuzją. Najlepsze jest rozciąganie mięśni stretchingiem czy jogą, a dietę wprowadzać stopniowo, tydzień po tygodniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 26-02-2017, 17:55
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Odchudzanie to temat rzeka. Generalnie bardzo ważnym aspektem jest też to aby potem jak już zrzucimy kilogramy doprowadzić nasze ciało do fajnego stanu czyli np. ujędrnić skórę. Tutaj najlepiej stosować kosmetyki na bazie konopi i odpowiadam na przyszłe pytania od razu- tak to całkowicie legalne. Osobiście używałam https://nasionamari.pl/index.php?id_...roller=product i jeszcze żaden kosmetyk naturalny wcześniej nie dawał mi takich efektów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 27-02-2017, 09:33
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Odchudzanie to nie tylko dieta. Jeśli mogę Wam coś polecić to rzućcie okiem na fitness warszawa: http://cityfit.pl/. Sama chodzę na fitness aż pięć razy w tygodniu, dzięki czemu chudnę bez żadnych wyrzeczeń. Przy okazji mam też dużo więcej energii i chodzę tam z uśmiechem na ustach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 27-02-2017, 18:12
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

kluczem do sukcesu nie jest sama dieta, ale właśnie połączenie diety oraz odpowiednich ćwiczeń. Mam znajomą, która była kanapowym leniem, a w tym momencie nie wyobraża sobie dnia bez siłowni. Z tego co mi mówiła do swojej diety włączyła także odżywki Betancourt, ponieważ dzięki temu widać znacznie szybciej efekty. Podstawą jest więcej wytrwałość i regularność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 27-02-2017, 23:34
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Sama taka dieta czasem nie wystarcza, wiem bo próbowałam wszystkiego po pierwszej ciąży. W końcu znalazłam odpowiednie pasy i bieliznę wyszczuplającą, które pomagają mi zachować prawidłowy wygląd sylwetki. Mam taką bieliznę i gorset z www.orirose.pl , który okazał się niezastąpiony po mojej pierwszej ciąży. Materiał z których są wykonane produkty jest bardzo przyjemny dla ciała , więc noszenie choćby takiego pasa czy gorsetu jest dla mnie niewyczuwalne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 28-02-2017, 20:41
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Gdybyś chciała stworzyć mała siłownię w domu na http://www.reff.pl/ znajdziesz używany sprzęt w bardzo dobrych cenach. Jest w pełni sprawny i świetnie wygląda. Ja się zastanawiam nad mini siłownią w piwnicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 02-03-2017, 08:46
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Moim zdaniem kluczową sprawą jest dopasowanie odpowiedniej diety, która będzie skuteczna dla Ciebie. Zadanie to najlepiej polecić profesjonalistom. Znajoma polecała mi ostatnio tą dieta odchudzająca warszawa. Sprawdziłam stronę, posiadają w swojej ofercie różne rodzaje diet a do tego mają przystępne ceny. Myślę, że warto spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 03-03-2017, 10:50
kingaaa's Avatar
kingaaa kingaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

Najważniejsze to połączyć zdrową dietę z aktywnością fizyczną i kilogramy będą lecieć same. Ja oprócz tego polecam morwę slim od Doppellherz,mi pomogła schudnąć już 4 kilogramy i idę dalej, w planach mam jeszcze 6
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 06-03-2017, 16:32
karmazyNOWA's Avatar
karmazyNOWA karmazyNOWA is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 2
Domyślnie

Na początek wystarczą zwykłe ćwiczenia na macie, z czasem warto zainwestować w prosty sprzęt do ćwiczeń - np. ławeczka do brzuszków, hantle z ciężarkami albo rower stacjonarny. Nie zawsze jest czas, żeby wyjść na siłownię. A w domu można ćwiczyć o dowolnej porze. Sama kupiłam ławeczkę na stronie http://specialfitness.pl/. Skusiła mnie niska cena i darmowa dostawa. Zdecydowanie lepiej robi się brzuszki. W najbliższym czasie na pewno rozbuduję swoją domową siłownię.
Tak wygląda moja ławeczka:
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.