kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #171  
Stary 01-06-2017, 18:40
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie ruch + dieta

ja tam tez jestem za jednym i drugim zbilansowana dieta + aktywnosc zrobia swoje. ja ostatnio zrobilam sobie dodatkowo detox 3-dniowy, ktory wspomagalam kuracja dicopeg 10g aby z gory zapobiec zaparciom i wiecie jak sie super czulam po zimowym zastoju sportowym?! super! polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #172  
Stary 07-06-2017, 13:07
jackwelss39 Mężczyzna jackwelss39 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 60
Domyślnie

Obie rzeczy są jak bardzo istotne jeżeli chcecie byś w wyśmienitej formie. Niestety nie mozna o jednym zapomnieć i liczyć na efekty. Jednak chyba bardziej skłonny byłbym powiedzieć, że to dobra dieta jest bardziej skuteczna od ruchu. Sam testuje teraz kuracje teatox. Trwa to 14 lub 28 dni i polecam na picu mieszanek ziół w postaci herbat. Podobno swietnie oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #173  
Stary 07-06-2017, 13:40
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ja jestem za zastosowaniem zasady Pareto (według której 80% zależy od odżywiania i 20% od aktywności fizycznej). Co do diety, mogłabym polecić dietetyczkę z Warszawy ursynów http://www.mkrukowska.pl/. Nawet jak nie jesteście przekonani co do tej metody, nikt nie zabrania spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #174  
Stary 09-06-2017, 12:52
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Dieta, ruch i fajne zabiegi np. ten karboksyterapia Gliwice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #175  
Stary 12-06-2017, 14:44
Agusiek55 Agusiek55 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 106
Domyślnie

Bardzo zły dylemat... ale jak już chcecie wybierać to postawiłabym na diete, choć ruch też jest bardzo ważny. Wydaje mi się jednak, że to co jemy jest jednak ważniejsze przy odchudzaniu, no może nawet bardziej to czego nie jemy Ja stosuje od jakiegoś czasu diete warzywną i dodatkowo suplement diety african mango. Bardzo fajne, naturalne tabletki, idealne przy odchudzaniu. Poczytajcie sobie coś wiecej o nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #176  
Stary 13-06-2017, 14:27
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Aby schudnąć i utrzymać ten stan należy połączyć jedno z drugim. Najlepiej robić to pod okiem profesjonalistów. Ze swojej strony polecam siłownię Energym http://www.energym.com.pl/. To nie tylko zwykła siłownia, mają też zajęcia z profesjonalistami, którzy pomogą Ci schudnąć oraz pomogą w kwestiach diety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #177  
Stary 16-06-2017, 09:48
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja na szczęście nie mam tego typu problemów, odwrotnie niż mój partner. Wyslałam go do dietetyka i teraz trzymam sie jego ustaleń. A że kazał mu ćwiczyć szczególnie mięśnie brzucha to chcę mu kupić http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprz...ania-1041.html Nie będzie musiał wychodzić z domu ( boi się pośmiewiska) A ja już go przypilnuję by cwiczył systematycznie. Montaż prosty a ćwiczenia bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #178  
Stary 19-06-2017, 12:34
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba regularnie ćwiczyć. Nie ma diety, która dałaby takie efekty jak ruch. Dzięki takim rozwiązaniom jak fitness 24 schudniesz, ujędrnisz ciało i będziesz się dużo lepiej czuć. Polecam zastanowić się nad tym poważnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #179  
Stary 27-06-2017, 13:44
julusiaa julusiaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 5
Domyślnie mieszanka

ja osobiście powiem że polączyłam 3 elementy dieta ruch i odżywki nie mam na mysli tutaj suplementów które nic kompletnie nie pomagają, a np białko i aminokwasy coś typu https://sklep.kfd.pl/aminokwasy-c-10.html to najlepsza opcja jeśli mamy za dużo tłuszczu w szczególnosci brzuch i uda jak było w moim przypadku,...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #180  
Stary 27-06-2017, 15:44
susel susel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 4
Domyślnie

wg mnie zarówno dieta jak i ruch. Sam ruch nic nie da jak będziesz jeść byle co... Ale.. ja odchudzam się tak, że przyjmuje suplementy http://therm-line.com/therm-line-forte one mi podkręcają metabolizm, jestem gotowa wtedy na śniadanie. Ćwiczę 3x w tygodniu w domu, dodatkowo staram się jeździć na rowerze. Moja waga wejściowa to 105 kg, cel 55, aktualnie ważę 77 kg
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.