kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-03-2017, 11:32
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Siedziba dla firmy - jak znaleźć odpowiednią?

Jak znaleźć odpowiednią siedzibę dla firmy?
Możecie podpowiedzieć jakie wymagania powinien spełniać taki lokal?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-03-2017, 15:02
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Wydaje mi się, że bardzo ważna jest lokalizacja.
Ostatecznie chodzi o to, żeby ułatwić klientom dostęp do naszych usług.
Poza tym weź pod uwagę również to, jakie koszty będziesz musiała ponieść co miesiąc wynajmując taki lokal i ile będzie kosztowało przystosowanie go do potrzeb firmy. Tutaj http://metropolis.pl/ masz z kolei alternatywę.
Możesz wynająć już taki lokal od razu przygotowany z grubsza pod działalność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-10-2017, 10:03
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Firma

Przede wszystkim ważne, aby nasze biuro było położone w dobrej lokalizacji, bo w końcu chodzi o to, żey pracownicy, a zwłaszcza klienci nie mieli problemu z dotarciem. Nie warto tułać się po peryferiach, lepiej postawić na jakieś biuro pozostające w bezpośrednim sąsiedztwie centrum, ale takie, co do którego nie ma problemu z dojazdem. Przy okazji chciałam się Was poradzić w jednej kwestii, która nie daje mi spokoju. Jak myślicie, opłaca się outsourcingować kadry i płace? Znalazłam taką ofertę - https://www.tmf-group.com/pl-pl/serv...es/hr-payroll/ w necie i poważnie zastanawiam się nad jej przyjęciem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-02-2019, 10:36
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Zawsze można się zdecydować na budowę własnego obiektu biurowego i tam zrobić sobie siedzibę swojej firmy Budową takich obiektów zajmuje się na przykład firma Depenbrock Polska z Komornik pod Poznaniem, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://depenbrock.pl/oferta/obiekty-biurowe-i-uslugowe. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-03-2019, 22:58
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Pamiętajcie, że jeśli chodzi o powierzchnie biurowe, to warto je odpowiednio dopasować do swoich potrzeb. Jest to niezwykle ważne. Biura muszą wyglądać profesjonalnie i przede wszystkim być funkcjonalne. Tutaj http://fitout.warszawa.pl jest namiar na firmę, która oferuje realizacje fit out . Taki kompleksowy remont jest w wielu przypadkach naprawdę strzałem w 10!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-04-2019, 17:02
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Najlepiej, aby lokalizacja była w dobrym miejscu, aby każdy ją znalazł. Dodatkowo wnętrze dopasowane do marki też fajnie się prezentuje i czasem warto szukać takich rozwiązań. Ja bym zainwestowała w fit out biur warszawa gdzie wszytko będzie idealnie pasować do wszystkiego, czasem warto spróbować właśnie takich metod.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-04-2019, 12:31
Agnieszka Agnieszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 51
Domyślnie

Zawsze możesz skorzystać z usług biura wirtualnego Tam też można zarejestrować działalność, a do tego można wynajmować sale konferencyjne na spotkania z klientami. Takie biura z reguły znajdują się w dobrej lokalizacji i posiadają parking. A cena takiego abonamentu jest o wiele niższa niż znajdowanie lokalu na wynajem w ścisłym centrum dużego miasta. Przed wyborem biura warto się przejechać i zobaczyć budynek, lokalizację i standardy pomieszczeń, czy nam odpowiadają. Ja uważam że to fajny pomysł. Sama lubię popracować poza domem, więc zdarza mi się nawet "wypożyczać" biurko na kilka godzin - w biurze http://cleveroffice.pl jest też aneks kuchenny, więc jest kawa, herbata. Takie rozwiązania są super nie tylko dla jednoosobowych działalności gospodarczych, ale także dla firm, które chcą mieć swoje "oddziały" również w innych miastach czy właśnie pomysł na siedzibę zlokalizowaną w dobrym miejscu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z najmem fizycznego lokalu. Mało tego, takie wirtualne biuro oprócz zapewnienia nam lokalizacji może zajmować się także prowadzeniem biura: wysyłanie korespondencji, obsługa telefoniczna, księgowość. Wszystko zależy od pakietu jaki wybierzemy, a pakiety outsourcingowe są naprawdę bogate.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.