kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-12-2017, 13:29
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie ogrzewanie

Szukam ekipy, która ogarnie mi instalację grzewczą w domu, myślałam o alltech bo słyszałam, ze są dobrzy i cenę też mają okej, ale jeszcze pytanei do was jakie macie w domu ogrzewania? jakie wam się sprawdzają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-12-2017, 08:54
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja mam w domu z https://kratki.com/sklep/pl/produkt/1516/koza-ab kozę, w której palę i to jest mój sposób ogrzewania. Jakoś zawsze miałam piece i nie wyobrażam sobie innego rodzaju ogrzewania. I powiem wam, że wydaje mi się to najlepszym i najtańszym sposobem do ogrzania domu. Zauważyłam, że bardzo dużo osób ma w swoich domach kozy i w nich pali. Jest to bardzo popularny sposób ogrzewania mieszkań. Z racji, że taka koza jest zbudowana z żeliwa oraz ze stali to wpływa na maksymalne wykorzystanie ciepła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-08-2019, 20:53
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

najlepsze jest ogrzewanie na gaz, bo ekologiczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-08-2019, 17:02
aninka89 aninka89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 16
Domyślnie kocioł Witkowski

My zdecydowaliśmy się na kocioł na pellet, bardzo dobre kotly ma w ofercie Witkowski. Szczególnie, że mamy waską i małą kotłownię a u nich znaleźlismy mały , kompaktowy kocioł Miniwit, mozna nawet podajnik z tyłu zamontowac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-08-2019, 19:27
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja bym najpierw zrobiła analizę kosztów zużycia energii w tej firmie http://trienergy.com.pl/ a potem posłuchała ich opinii co można zrobić aby zaoszczędzić. Na pewno warto skorzystać bo w szybkim tempie ich rozwiązania przyniosą efekty w postaci niższych rachunków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-10-2020, 07:50
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Wiesz co, ja sobie myślę, że viessmann wrocław może Ci pomóc. Oni zajmują się wszelkimi instalacjami grzewczymi, czy projektowaniem i zabudowywaniem kotłowni. Oczywiście możesz poszukać placówki bliżej siebie, ta jest akurat w moim otoczeniu, dlatego o niej pomyślałam. Ogólnie sama będę szukać czegoś takiego niedługo i będę właśnie z nimi rozmawiała. Po co szukać, jak już mam kogoś sprawdzonego?

Ostatnio edytowane przez derma : 22-10-2020 o 08:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-10-2020, 13:47
Kasosia Kasosia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 85
Domyślnie

A macie może ogrzewanie podłogowe? Jak się Wam sprawdza? Bo słyszałam, że wysusza powietrze w pomieszczeniach, prawda czy nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-11-2020, 14:43
RobbiePL0 Mężczyzna RobbiePL0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 33
Domyślnie

ja mam w domu kociol od https://heiztechnik.pl/kotly-pelletowe polecam, ogrzewanie tanie w utrzymaniu i piec dobrej jakosci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-11-2020, 14:51
avis64's Avatar
avis64 avis64 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 6
Domyślnie

Dzięki za polecenie wszystkich firm!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-11-2020, 12:43
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Jeśli szukacie nowoczesnego sposobu oszczędzania to zdecydowanie polecam wam skontaktować się z Defro https://www.defro.pl/ . Jest to polska firma, która jest na naszym rynku już dobrych kilka lat i zbiera same pozytywne opinie, w sumie nie ma co się dziwić. Mój brat też przy budowie domu się na nich zdecydował i bardzo sobie ich chwali.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.