kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-04-2018, 22:49
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie W czym pierzecie?

W czym pierzecie? I bynajmniej nie pralkę mam tu na myśli? Jakieś ładnie pachnące proszki? Płyny? Żele? Kapsułki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-04-2018, 13:14
Agnieszka Agnieszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 51
Domyślnie

Ja używam najczęściej płynów do prania. Często sięgam po perwoll. Miałam kapsułki surf, ale nie sprawdziły mi się przy mocno zabrudzonymi praniu. Używam też do każdego (prawie) prania odplamiacza, nawet do delikatnych tkanin znalazłam fajny odplamiacz z ace. Wtedy to pranie wydaje mi się jednak czystsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-04-2018, 15:14
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Widzę, że opcji jest sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-07-2018, 02:15
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Kupiłam też surf i muszę przyznać, ze się w tym zapachu zakochałam. No i z dopieraniem tez raczej problemu nie ma. Więc dzięki za polecenie
A próbowałas moze juz tego nowego zapachu hawajskiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-07-2018, 13:50
becina89 becina89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 6
Domyślnie

Ja najczęściej piorę w płynie. W proszku jedynie białe rzeczy, bo wydaje mi się, że lepiej je doczyszcza. Kilka razy próbowałam się też przekonać do kapsułek, ale zdarzało mi się, że po wyjęciu z pralki musiałam odklejać resztki kapsułki od ubrań. Po kilku takich akcjach zupełnie z nich zrezygnowałam i wróciłam do płynu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-08-2018, 19:30
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Mam dość używania tanich i niezbyt pachnących środków czystości ze sklepowych półek. Ceny są korzystne w sklepach, ale wszystkie zapachy mnie drażnią.. zaczęłam zamawiać specjalne kapsułki z https://eurochemia.eu/. Są to produkty niemieckie i lepsze niż nasze polskie. Wypróbujcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-08-2018, 12:01
argama argama is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 53
Domyślnie

Ale one nie pachną, czy po prostu zapachy bardziej przypadły Ci do gustu? Ja też szukam sposobu szczególnie na białe ubrania. Czy naprawdę tak często trzeba używać jakiegoś wybielacza? U mnie naprawdę jest z tym problem, ubrania szybko robią się szare
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-11-2018, 22:56
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Środki piorące kupuje tylko tutaj https://www.maxdrogeria.pl/. Naturalne, bez chemii. Tym bardziej że mam w synków, którzy są alergikami. Kupuje u nich też kosmetyki dla alergików, mają najtaniej i bardzo szybka dostawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-11-2018, 23:03
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Tutaj kupisz bardzo dobry i tani krem przeciwzmarszczkowy https://www.maxdrogeria.pl/. Najlepsze kosmetyki to te najbardziej naturalne i wcale nie są za miliony.Wysyłka bardzo szybka i zawsze wszystko zgodnie z zamówieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-11-2018, 14:20
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Ja od lat piorę w proszku biały jeleń i jestem bardzo zadowolona. Mój mąż ma często wysypki i inne alergiczne problemy, a po tym proszku jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.