kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-10-2015, 06:46
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie czujnik gazu

Przeglądałam ostatnio trochę stron i znalazłam Sterownikitech.pl - sklep ze sterownikami Jest tu pozycja czujnik gazu. rozmów z jednym z fachowców, dowiedziałam się, że to świetne rozwiązanie gdy w domu są małe dzieci.
Jak myślicie warto? A może któraś z was ma takie urządzenie i przedstawi swoją opinię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-10-2015, 09:59
iwonamilak iwonamilak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witam jeśli posiadasz gaz w domu jest to bardzo ważne i potrzebne urządzenie montuj nie zastanawiaj sie
__________________
Nowość http://montownia.eu , oraz zobacz montaże z obejmami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-07-2019, 09:08
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Ogólnie warto dla własnego bezpieczeństwa mieć w domu różne czujniki. Przydatne są również czujniki czadu. My taki zamówiliśmy na stronie https://sklepenergii.pl, gdzie, jak sami widzicie, wcale nas to dużo nie kosztowało, tak więc polecamy Niewielki wydatek, a może nawet uratować życie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-09-2019, 21:59
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

ja zainwestowałam do mieszkania ostatnio w czujnik dymu jest to naprawde bardzo potrzebne zwłaszcza jak czesto pieczemy, czy martwimy się czy jakaś instalacja nie padnie, a nie chcemy ponieść zbyt dużych strat,przy tym czujniku mozemy wszystko śmiało monitorowac z telefonu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-10-2019, 17:50
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Jak się korzysta w domu z gazu to koniecznie taki czujnik. Tak samo jeszcze czujnik czadu i najlepiej dymu. To są małe urządzenia, nie będą zajmować dużo miejsca, nie są też wcale drogie. Na Interblue wszystkie można zakupić, wybór mają spory. Inwestycja w celu ochrony życia i zdrowia, nikt nie powinien się nawet zastanawiać czy warto kupować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-10-2019, 09:10
evaRaF evaRaF is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 8
Domyślnie

Napewno warto zainstalować i tak jak przedmówczyni polecała bym również dołożyć czujniki czadu oraz dymu. A już najlepiej aby taka instalację zintegrować z systemem powiadomień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-10-2019, 19:46
Kalera Kalera is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Warto zainstalować, ja założyłam kiedy w moim bloku był przypadek zaczadzenia, odratowali dziewczynę, ale było blisko!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-08-2021, 16:07
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://czujniki.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-08-2021, 18:43
Gorana Gorana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo przydatna rzecz!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-09-2022, 12:06
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 538
Domyślnie

W tym temacie mogę doradzić że poza odpowiednim systemem detekcji gazu ważne jest także sprawdzenie poprawności jego działania i właściwa kalibracja. Osobiście korzystam z usług firmy https://blue-service.pl/kalibracja_detektora. Profesjonalnie wykonają wszelkie konieczne czynności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.