kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 12-02-2018, 14:05
filip776 Mężczyzna filip776 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie

zawsze to jest trudne zajęcie
__________________________
Produkty naturalne sklep
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 15-02-2018, 18:37
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Calkiem samodzielnie to raczej trudne. My możemy liczyć na pomoc rodziny i rodzeństwa. Siostra za nas wybrała zaproszenie ślubne od diamond-wedding Dołączyła listę gości i nie trzeba było wypełniać odręcznie. Spore zdziwienie mieliśmy gdy już po 5 dniach otrzymaliśmy zaproszenia gotowe do wysyłki. Mamy znalazły piękną restaurację i wybierają menu. Tatusiowie szukają zespołu na wesele. Bez ich pomocy na pewno było by trudno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 16-02-2018, 18:11
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Tak, wesele powinno organizować się samodzielnie. Nie ma sensu korzystania z pomocy asystentów i tracenia na nich dodatkowych pieniędzy. Szukając sali weselnej nieopodal Warszawy dobrze jest rozważyć organizację w https://www.hotelponiatowski.pl/ (w hotelu organizowane są nie tylko przyjęcia weselne, ale również konferencje i przyjęcia firmowe).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 18-02-2018, 17:37
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie sala

Wydaje mi się, że warto wszystko samemu dopilnować...oczywiście jeżeli pozwala Ci na to czas. Polecam zacząć od znalezienia odpowiedniej sali, bo to jest chyba najtrudniejsze. Ja robiłam w hotelu Salve w Głogówku http://hotelsalve.pl/ i byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. Sala jest piękna, dużo miejsca do tańczenia, warunki noclegowe świetne, obsługa miła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 20-02-2018, 09:47
kamila223344 kamila223344 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja wesele organizowałam samodzielnie. Dla mnie to chyba najlepsze rozwiązanie, bo lubię wszystko zrobić po swojemu, Najtrudniejsze było znalezienie odpowiedniej sali, ale całe szczęście udało mi się trafić na idealną - warszawskie Instalacje Art Bistro na Zamku Ujazdowskim. Pięknie nakryte stoły, jedzenie podane w bardzo oryginalny sposób, przeróżne dekoracje. No byłam bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 16-04-2018, 06:21
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Pomagam w organizacji wesela swojemu młodszemu bratu. Mają bardzo dużo spraw do załatwienia i obawiałam się, że mogliby się nie wyrobić i dkatego zaproponowałam pomoc. Przyszli państwo młodzi chcą wynając autokar, żeby zawiózł ich gości na ślub a następnie wesele. Szukałam już ofert firm, które wynajmują autokary, przejrzałam ich kilka i wstępnie zastanawiam się nad ofertą dostępną tu http://www.bus-transport.eu/ . Co myslicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 24-04-2018, 19:48
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Nie widzę problemu w organizacji wesela samemu. My z mężem tak robiliśmy i wszystko wyszło idealnie, a do tego mamy chyba najlepsze zdjęcia ślubne Warszawa jakie w życiu zdarzyło mi sie oglądac! Wystarczy zatrudnić na prawdę doświadczonego i profesjonalnego fotografa, wynająć elegancka salę z dobrym cateringiem i wszystko będzie idealnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 25-04-2018, 07:22
slawiok33 Mężczyzna slawiok33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 1
Domyślnie

Wesele organizuję się tylko indywidualnie bo jak zleci się firmie jakieś to rachunek wyjdzie bardzo duży

__________________________________________________ _____
laryngolog w Londynie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 11-05-2018, 12:00
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Skoro sama organizujesz wesele to warto zdecydować się na http://www.emkatrans.com.pl/ tutaj zostaniesz obsłużona niezwykle profesjonalnie, a twoi goście będą zadowoleni z bezpiecznego i luksusowego transportu. Pomyśl nad usługą transportu jak tylko będzie już bliżej wesela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 13-05-2018, 21:47
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

My wszystko ogarniamy sami Jest to sporo pracy ale myślę, że wszystko da się zrobić bez stresu jak się szybko zacznie. Na http://www.imprezowyraj.pl znalazłam atrakcje na wesele i zastanawiam się nad fotobudką i fontanną czekolady. A u was jakie będą atrakcje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.