kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-11-2017, 16:00
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie Sala weselna

Gdzie organizowaliście swoje wesela? W sali weselnej, restauracji, remizie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-11-2017, 09:36
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na restaurację i padło na Kolorową, która znajduje się w Olsztynie. Przekonały mnie do tego przede wszystkim dobre opinie związane zarówno z samą organizacją wesel, jak i smacznym jedzeniem. Przyjęcie naprawdę się udało i z pewnością wszyscy będą mieli co wspominać. Gdybyś była zainteresowana, to tutaj masz adres stronki tej olsztyńskiej restauracji http://kolorowa.olsztyn.pl/. Lokal jest wyjątkowo klimatyczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-03-2018, 09:40
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

My organizowaliśmy wesele w hotelu best western efekt express w krakowie. Piękne i eleganckie miejsce! To był naprawdę świetny wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-03-2018, 18:31
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

My nasze wesele będziemy organizować w typowej sali weselnej. Mamy już zaklepane miejsce i niedługo zaczniemy wszystko dopinać. Ponieważ jednak minusem sali jest słaba dekoracja, to chyba dokupimy coś od siebie (np. tu - https://www.partybox.pl/dekoracje-stolu,2941). Chcemy bowiem, żeby wszystko było naprawdę piękne i dopasowane. Wiadomo, że wesele urządza sie raz w życiu więc chcemy żeby to na co mamy wpływ było wykonane perfekcyjnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-03-2018, 15:32
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jeśli szukacie jakiegoś fajnego, przytulnego miejsca w okolicach Warszawy, to mogłaby się Wam spodobać sala w restauracji http://naskrajnej.pl/ Czytałam kilka opinii Par Młodych i były bardzo pozytywne. Miejsce cechuje się świetną kuchnią polską.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-03-2018, 08:31
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

My z mężem organizowaliśmy w sali weselnej. Uważam, ze sale są lepiej przystosowane niz restauracje, my postawiliśmy na Venge w Łodzi. Było ogólnie super! i jedzenie i atmosfera!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-04-2018, 19:26
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

My z kolei organizowalismy wesele w restauracji best western efekt express w krakowie. Wesele bardzo nam się udało, było po prostu wyjatkowe. Wszyscy nasi goście sa bardzo zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-04-2018, 09:27
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Polecam Holiday Inn Dąbrowa Górnicza: http://hidabrowa.pl/pl/wesela. Sala weselna, którą dysponują, jest naprawdę ogromna. Jest też dostosowana do różnych takich imprez - nie ma filarów, stoliki są okrągłe - do tego parkiet, scena, a na miejscu przepyszna restauracja. Myślę, że spodoba się zarówno Wam, jak i gościom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-04-2018, 12:38
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ile teraz się płaci za wynajem takiej sali?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-04-2018, 13:26
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Polecam rzucić okiem na noclegi oświęcim. Jets to obiekt, który dysponuje także dużą salą weselną. Myślę, że to całkiem dobry wybór jeśli mieszkacie gdzieś stosunkowo niedaleko. Obiekt prezentuje się bardzo ciekawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.