kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 16-12-2019, 14:50
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Wszystko zależy od zainteresowań i wieku dziecka. Moje bliźniaki doskonale pożytkują nadmiar energii na zajęciach sztuk walki w https://kidos.pl/zajecia/warszawa/p,judo-aikido . Dzięki temu po treningach mamy w domu trochę spokoju. Ale tak poważnie, to warto obserwować dziecko i zwracać uwagę na to, co sprawia mu największą przyjemność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 17-12-2019, 08:00
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Jest bardzo dużo ciekawych zajęć dla dzieciaków. Fajnie by było aby takie hobby związane było ze sportem, gdyż uważam że takie hobby bardziej rozwinie dzieciaki niż takie jakieś inne. Być może zainteresujesz syna piłką nożną? Tym bardziej, że kilka dni temu znalazłam bardzo ciekawe szkolenie w Chce Zostać jak zostać dobrym piłkarzem. Takie szkolenie prowadzone jest przez samego Tomasza Frankowskiego czyli znanego trenera. W każdym razie mój syn jest zachwycony takim szkoleniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 18-12-2019, 09:27
Lucjan522 Mężczyzna Lucjan522 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 12
Domyślnie

Moim zdaniem dziecko samo powinno zdecydować co chce robić. Nie możemy narzucać mu hobby, które nas interesuje. Moje dziecko chodzi do studium muzycznego https://www.swiatgitary.com.pl/ w którym uczy sie grać na gitarze. Dziecko samo zdecydowało, że gra na gitarze jest ciekawa. Każdy z Was powinien pozwolić dziecku na samodzielny wybór hobby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 02-04-2020, 11:36
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie

Na jakie zajęcia chodzą Wasze dzieci? Mój syn uczęszcza na lekcje gry na pianinie szczecin i serdecznie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 02-04-2020, 18:01
eswift eswift is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Ważne jest aby zadbać o aktywność fizyczną naszego dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 16-04-2020, 16:03
stacy.bins stacy.bins is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej aby dziecko samo zdecydowało o tym, co chce robić. Z takich popularnych zainteresowań jest taniec, sport, muzyka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 23-04-2020, 12:53
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Warto dziecko od małego zainteresować czytaniem, moja córka tak wyrosła że w miesiącu łyka kilkanaście ksiażek. Nie tylko lektury ale i ksiązki które sama wybierze. Teraz chce kupić https://www.taniaksiazka.pl/wiedzmin...-p-508351.html i chyba jej dołoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 28-04-2020, 16:35
Anika14 Anika14 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 2
Domyślnie

Najważniejsze by nie narzucać żadnego hobby. Nie można na siłę wysyłać go na jakieś dodatkowe zajęcia, bo koleżanka też zapisała swoje dziecko. Oczywiście trzeba umożliwiać próbowanie nowych rzeczy, ale wszystko z umiarem. Dziecko samo określi swoje zainteresowania
__________________
http://idealneogrodzenie.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 29-04-2020, 00:20
MilaNova MilaNova is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 4
Domyślnie

Dziecko musi sobie samo znaleźć hobby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 27-05-2020, 15:12
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Moje dziecko już nie jest wcale takie małe, bo ma 14 lat. Ale i tak lubimy wszyscy sobie wieczorem usiąść przed telewizorem i obejrzeć film. Wczoraj na dzień matki, wszyscy zrobili mi prezent i obejrzeliśmy Zenka na vod tvp. Już dawno mieliśmy to zrobić, ale w końcu nadszedł ten dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.