kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-03-2021, 06:26
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie Plan wesela

Dziewczyny aktualnie jestem na etapie planowania swojego wesela i zastanawiam się nad jego planem. czy tworzyłyscie plan tego dnia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-03-2021, 07:50
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

U nas plan stał na stołach razem z menu. Podpatrzyliśmy to na innym weselu i bardzo nam się spodobało, bo wiadomo kiedy można iść po drinka, do bufetu czy wc bez obaw, że straci się jakąś atrakcję czy kolejne ciepłe danie. Wszystko wyszło nam właściwie idealnie na czas.

Poczytaj sobie również tutaj wesela zabawy. Na stronie znajdziesz propozycje fajnych zabaw weselnych.

Które powinny spodobać się gościom na weselu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-03-2021, 10:03
madonna madonna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 67
Domyślnie

Taki plan jest bardzo dobrym pomysłem. Sama też coś takiego zrobiłam, dzięki temu nikt nie przegapił pokazu fajerwerków. Co również polecam, bo wystarczy kupić jednorzędowe wyrzutnie fajerwerków lub jakieś inne produkty w sklepie Jorge i można uzyskać niezapomniany efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-04-2021, 15:02
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 839
Domyślnie

Myślicie, że warto skorzystać z usług profesjonalisty, który pomaga w organizacji takiego wesela?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-04-2021, 15:45
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Aż tak nie mamy poplanowane, ale wiemy, że będzie to przede wszystkim wesele w stylu boho i to nas właśnie interesuje. Co prawda czytałam już na specjalisty takiego jak Fotograf Marcin Orzołek na temat tego, jak wygląda takie wesele, ale chętnie i poznam Wasze opinie. Czy jesteście w stanie mi coś na ten temat powiedzieć? Ktoś coś z rodziny?

Ostatnio edytowane przez derma : 05-04-2022 o 17:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-04-2021, 21:44
Bajka Bajka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 9
Domyślnie

Dokładnego planu nie tworzyłam, ale rozpisywałam sobie najważniejsze punkty Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że najważniejsza jest muzyka i atrakcje na wesele, jeżeli zależy Ci na dobrej zabawie to warto w pierwszej kolejności zadbać właśnie o to
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-04-2021, 13:10
sing sing is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 141
Domyślnie

Planu samego w sobie nie robiłam, tylko tak mniej więcej sobie parzyłam na która się umówić do kosmetyczni i do fryzjera, tak, żeby się wyrobić ze wszystkim do ślubu, a reszta potoczyła się naturalnie. Dużo więcej planowania było wcześniej, czyli zgrać kamerzystę,. fotografa, dja, kocioł i salę na jedne termin. Nie jestem pewna jak będą odbywały się wesela, oby jak najnormalniej , my nasze wesele urządzaliśmy w sali w Hotelu Astra https://www.astra.media.pl/oferta w Dąbrowie Górniczej i zdecydowanie ich polecam. Oni mają super ofertę, atrakcyjne ceny, sala jest przepiękna, duża, jedzenie było bardzo smaczne, obsługa profesjonalna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-05-2021, 17:59
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Co do muzyki- takiej nowoczesnej, albo Waszej ulubionej. To tutaj macie info jak pobierać muzykę z YT https://insidemobile.pl/pobieranie-z-yt/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-05-2021, 01:14
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Ja nie mam ślubu Za to wam podpowiem, że co do lokalu to wesele kuzynki odbyło się w Pułtusku w hotelu Milord http://www.milordhotel.pl/pl/kontakt i powiem wam, że było super zorganizowane. Wszystko było dopięte na ostatni guzik a sam hotel ekstra, bardzo przyjemny, pięknie urządzony w angielskim stylu. Także jeśli jesteście z okolicy to bierzcie tę miejscówkę pod uwagę w swoich planach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-05-2021, 10:21
Milena777's Avatar
Milena777 Milena777 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 152
Domyślnie

Ślub to jest bzdura!! Tak to widzę. Lepiej żyć sobie jako singiel!!
______________________
Projekt strony internetowej na prace inżynierską
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.