kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 14-04-2015, 14:42
pandzia pandzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

No to ja powiem, że się bardzo brzydzę pająków oraz komarów, które akurat uważam za najgorsze takie stworzenia..Zawsze jak u mnie był pająk to po prostu wołałam akurat moją mamę by go zabiła a teraz jak już mieszkam z chłopakiem to zawsze go wołałam z tego powodu, żeby on go po prostu mocno unicestwił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 31-05-2015, 19:07
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

nie tylko pająków się brzydzę ale też wszystkich pełzających robaków..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 10-06-2015, 21:03
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Zapomniałam jeszcze dodać, że dentystów też się strasznie boję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 11-06-2015, 18:01
Dzisia Dzisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja panicznie boję się pająków i wiem, że nie jestem w tym wypadku wyjątkiem, ale czasem jest mnie wstanie pająk doprowadzić do płaczu. Brzydzę się ich strasznie. Nie lubię też różnych owadów i gadów. Dodatkowo boję się czasem i mam schizy, że ktoś mnie obserwuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 12-06-2015, 09:22
kolakina kolakina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

Pająki i burze. To mnie paraliżuje. Normalnie umiera heh. Ale wiem, że muszę się z tym uporać bo to chore ;p Ale mam tak od dziecka. Mega paraliż heh. Może kiedyś samo przejdzie. CHociaż takie traumy to lubią zostawać w człowieku na dłużej. Ohhh. ;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 30-06-2015, 21:23
Bunia Bunia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 2
Domyślnie

Ja panicznie boje się pająków, nawet o najmniejszego potrafię na robić krzyku, pamiętam, że w książce od biologii w podstawówce, na jednej ze stron mieliśmy zdjęcie jakiegoś egzotycznego pająka, jak to zobaczyłam, to od razu zamknęłam książkę i otworzyłam ją dopiero jak mama starannie zakleiła zdjęcie pająka. Nawet na myśl o nich zaczynam mieć uczucie że po mnie chodzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 03-07-2015, 09:39
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja nie przepadam za pająkami i innymi robalami, szczególnie jakimiś dużymi i dziwnie wyglądającymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 20-07-2015, 16:39
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Boję się pająków- bardzo..jak wiem że jakiś jest w pomieszczeniu to tam nie wejdę dopóki ktoś mi z nim porządku nie zrobi. A brzydzę się wilgoci w mieszkaniu i grzyba na ścianach i ubrań które "pachną" wilgocią. Niestety tak mam w wynajmowanym mieszkaniu i czas chyba ma pochłaniacz wilgoci- tzn coś takiego http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/po...ci-silica-gel/ Jeśli ktoś jeszcze wymysli pochłaniacza pająków to bedzie cudnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 21-07-2015, 09:22
ameba345 ameba345 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Pająki - standard:-) I nie pomaga tłumaczenie, że one są takie małe, sto razy mniejsze ode mnie i przecież nawet nie jadowite... ale jak widzę takiego mikroskopa nawet, to panika mnie ogarnia - są obrzydliwe...((((( Brrrrrrrrrrrr((((((((((((
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 02-06-2017, 13:40
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja się boję szczurów, żab i wszelkiego rodzaju robactwa
Ostatnio zauwazylam ze mam w piwnicy jakieś dziwne robaczki i chyba zgłoszę się do http://www.inso-tech.com.pl/ żeby je usunęli. Trzęsie mnie jak muszę zejść po coś do piwnicy :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.