kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-10-2019, 16:08
grave grave is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie Tatuaże

Hej, ciekawi mnie bardzo jak wygląda robienie tatuaży, ile trwa i czy jest to bolesne. Chłopak mnie przekonuje bym sobie jakiś zrobiła i bardzo bym chciała się wszystkiego dowiedzieć. Znacie też jakieś sprawdzone studio tatuażu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-10-2019, 16:33
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Dosłownie każdy ma teraz tatuaże i nie jest to problem, by wykonać na ciele każdy projekt. Wielu tatuażystów można znaleźć w dużych miastach. Tutaj uda się znaleźć adres do sprawdzonego studio. Profesjonalnie wykonują oni tatuaże na ciele. Warto zerknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-11-2019, 19:01
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Nie mam absolutnie nic przeciwko tatuażom. Jednak jeśli już się na taki tatuaż decydujecie, zadbacie o to, aby było to bezpieczne. Wasza skóra przed zrobieniem powinna zostać odkażona odpowiednim środkiem. Warto jest mieć również taki płyn odkażający rany w domu, aby przemywać wytatuowane miejsce co jakiś czas. Może być to na przykład dostępny w aptekach Octenisept.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-11-2019, 12:35
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Mnie się tatuaże bardzo podobają, sama chciałabym sobie zrobić, ale się boję. Nie mam odwagi iść do salonu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-01-2020, 09:12
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

uwielbiam tatuaże mieszkam w Warszawie i tu szczerze polecam studio JAH LOVE TATTOO https://www.facebook.com/studio.tatu...attoo/?fref=ts. Znajdziecie ich w ścisłym centrum, na ulicy Wilczej 32. Sterylne warunki, świetna atmosfera i przede wszystkim zespół bardzo utalentowanych ludzi. Tatuaże, które tu robią to czysty majstersztyk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-01-2020, 09:39
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

kiki998 to tak jak u mnie, jah love też na pierwszym miejscu. Odwiedziłam już kilka takich miejsc i tu wracam najczęściej. super ludzie, rewelacyjne tatuaże, dogodne terminy i ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-01-2020, 09:42
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

ja czekam własnie na pierwszą wizytę w Jah Love Jestem zapisana do Michała. Już się doczekać nie mogę mam nadzieje, że doradzi mi tez cos w kwestii samego motywu bo jakis tam zarys mam ale licze jeszcze na fachowe doradztwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-02-2020, 18:14
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Dobrze ktoś napisał, że ważne są nie tylko sterylne warunki przy wykonywaniu tatuażu, ale trzeba o niego później również odpowiednio zadbać. Fajnie do tego sprawdza się octenicare krem, który sprawi, że wszystko szybko się zagoi, a tatuaż będzie piękną ozdobą ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-02-2020, 20:04
Soszxqt23 Soszxqt23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

warto spróbować.
-
Wynajem girland świetlnych na wesele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-02-2020, 13:07
malutka_alutka Mężczyzna malutka_alutka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

No tak, bolesne jest, ale to nie duży ból. Wszystko też zależy od Twojego progu bólu, miejsca tatuowania, wielkości i paradoksalnie też od rodzaju dziarki. Mały kwiatuszek nie będzie bolał bardzo, ale więcej poczujesz np. jak wybierzesz tatuaż blackwork tu pokrywa się większą powierzchnię, więc będzie to bardziej intensywna zabawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.