kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-01-2019, 11:32
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie psychiatra

Byłam prywatnie u psychiatry https://www.cpp.pl/oferta/psychiatra/, bardzo polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-02-2019, 11:27
kalyna's Avatar
kalyna kalyna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 30
Domyślnie

Jak prywatnie to ja też polecam wizyty domowe Bydgoszcz. Nie ma dużej różnicy cenowo a przy dużym lęku czasem to jedyne wyjście, kiedy nie można wyjść z domu.....

Ostatnio edytowane przez kalyna : 04-03-2021 o 14:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-02-2019, 01:16
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Profesjonalna pomoc psychiatry jest na wage złota. Z wieloma problemi nie poradzimy sobie bez lekarza. W Łodzi jak szukacie specjalisty psychiatry to zgłoście się do PsychoMedic (nr telefonu 42 644 44 44). Mają dobrych lekarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-03-2019, 21:25
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Nie ma się co bać czy wstydzić takiej pomocy, bo jeśli źle się czujemy psychicznie to tylko pomoc specjalisty nam pomoże. Także psychoterapia Katowice może się okazać konieczna. Samemu nie da się sobie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-03-2019, 19:42
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Jeśli ktoś szuka dobrego i sprawdzonego psychiatry z Łodzi, polecam zerknąć sobie na stronę kliniki Psychomedic - https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz . Są w stanie poradzić sobie nawet z ciężkimi przypadkami. Zawsze służą wsparciem, dobrym słowem i przede wszystkim pomocą. Jak dla mnie to świetni specjaliści, którym śmiało można zaufać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-03-2019, 22:44
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Bardzo dobrzy lekarze i psychologowie są w ośrodku leczenia uzależnień Medox http://medox.org.pl/ Moja koleżanka tam korzystała z terapii i bardzo jest dziś zadowolona ze tam się zgłosiła. Pomogli jej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-05-2019, 10:46
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Jeśli ktoś z was czuje, że jego życie w stolicy Małopolski jest ciężkie i zanieczyszczone niczym powietrze w tym mieście, rozwiązaniem może być psychoterapia kraków gdzie pacjent powinien nabrać świeżego oglądu na swoje życie, niczym doznając powiewu wiatru halnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-06-2019, 12:58
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli jest Ci potrzebna pomoc pod kątem walki z uzależnieniem to polecam Ci się zainteresować miejscem jakim jest Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu Znajdziesz tutaj bardzo dobry personel który pomoże Ci wygrać walkę z uzależnieniem. Na pewno warto korzystać z pomocy tych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-06-2019, 10:28
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Nigdy nie byłam u psychiatry. Aczkolwiek przez długi czas zastanawiałam się że jednak powinnam się do niego wybrać. Wydawało mi się że mój mąż mnie zdradza. Ciągle mi mówił że sobie to urodziłam. Jednak teraz wiem ,że zdradzał mnie jestem na etapie załatwiania adwokata i Chcę wziąć rozwód . Możecie jakiegoś dobrego mi polecić? Psychiatra w zasadzie też mi się przyda .. Mój mąż mnie wyniszczył. Co sądzicie o adwokacie http://gautier.com.pl/ ? Chyba skorzystam z jego usług
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-07-2019, 10:04
Sara9000's Avatar
Sara9000 Sara9000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 121
Domyślnie reeee

Dobry psychiatra może się zawsze przydać. Lepiej do niego pójść, niż pogrążać się w depresji.
___________________
Prace magisterskie z Zarządzania - pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.