kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 28-01-2019, 09:42
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja lubię delikatny manicure i pedicure. Dlatego dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest manicure i pedicure japoński. O tym, jak wygląda taki manicure, jakie są jego zalety, i gdzie można go wykonać, poczytacie na stronie https://easynails.pl/wroclaw/manicur...cure-japonski/. Warto pamiętać, że ma on też działanie terapeutyczne dla paznokci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 21-02-2019, 13:16
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Ja stawiam na nawilżanie dłoni, a także starannie wykonany manicure. Ostatnio przeczytałam o metodzie striplac, która jest podobno świetną alternatywą dla hybrydy i zamówiłam akcesoria striplac do przetestowania. Czy któraś z Was próbowała tej metody i może podzielić się swoją opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 30-05-2019, 09:30
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Według mnie podstawą pielęgnacji dłoni jest zaopatrzenie się w wysokiej jakości kosmetyki i regularnie ich stosowanie, zwłaszcza zimą, kiedy skóra dłoni jest przesuszona. Bardzo polecane są również zabiegi odżywczo-nawilżające wykonane przez specjalistę. Ja korzystałam z takiego zabiegu w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej Gorlicka-Kruk. Na stronie http://gorlickakruk.pl/oferta/pielegnacja-dloni/ można zobaczyć szczegóły oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 03-06-2019, 13:33
OlaVodna's Avatar
OlaVodna OlaVodna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Przede wszystkim musimy dbać o skórki, które narastają na paznokcie. Bez skórek płyta paznokcia wygląda na większą i jest bardziej zadbana. Cążki zamówiłam z hurtowni internetowej https://narzedziakosmetyczne.com.pl/...cazki-cegi/5mm. Rzadko kiedy chodzę robić paznokcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 05-06-2019, 12:49
poludion's Avatar
poludion poludion is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 15
Domyślnie dłonie

Warto kilka razy dziennie używać nawilżającego kremu do rąk, a także zawsze warto mieć zadbane i pomalowane paznokcie. W końcu dłonie to wizerunek kobiety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 10-06-2019, 17:19
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

O dłonie, ale także o całe ciało dbam kremem witaminowym HB. Sprawdziłam go, bo podpatrzyłam go u mamy i bardzo delikatnie mi nawilża skórę. Dzięki temu nie jest ona sucha i szorstka. A nawet latem się zdarza, że jest trochę przesuszona. Naturalne kosmetyki jednak pomogą zregenerować skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 12-06-2019, 23:21
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Sporo dobrych produktów do pielęgnacji paznokci ma https://www.asepta.pl/kategoria-prod...y-do-paznokci/ To bardzo dobra jakość przy niezłych cenach. Na moje słabe, kruche paznokcie ich serum odżywcze okazało się prawdziwym remedium.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 24-06-2019, 20:56
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Ja jestem zachwycona moim najnowszym okryciem mianowicie kremem AfterWorkout https://awcream.com/ , no kurcze nie spodziewałam się że taki niepozorny krem wyglądający trochę jak pomada takie cuda zdziała z moimi popękanymi dłońmi i w dodatku wyleczy z odcisków w ile? dzień, dwa? śladu już po nich nie było. teraz stosuję go regularnie przed snem, bo następnego ranka mam takie gładziutkie rączki. myślę że to zasługa olejków które ma w składzie (arganowy, rycynowy i z rokitnika)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 25-06-2019, 09:37
agamielczarek agamielczarek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 6
Domyślnie

Mam do Was pytanie. Ostatnio na mojej skórze dłoni pojawiły się krosty. Niestety, stosowałam kilka kremów, ale kompletnie nie pomogły. Może macie jakieś sprawdzone środki na usunięcie tych przykrych dolegliwości? Bardzo prosiłabym o szybką odpowiedź.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 01-07-2019, 09:16
Melissa03 Melissa03 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 11
Domyślnie

Przede wszystkim w ciągu dnia często kremuj je balsamem do rąk, a także aby dłonie były zadbane to pilnuj tego, abyś miała zawsze dobrze wypiłowane i ładnie pomalowane paznokcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.