kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-06-2017, 15:25
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie wózki dla dzieci

Witajcie ! dziewczyny może mi poradzicie gdzie kupić najlepiej wózek dla dziecka? Jaki jest najbardziej odpowiedni ? wypatrzyłam sobie piękne wózki retro dla dzieci zastanawiam się poważnie nad zakupem takiego . Jest śliczny i stylowy . Co o takim sądzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-07-2017, 16:48
Trejsi Trejsi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jeżeli interesują Was akcesoria dla dzieci
to na szczęście można dzisiaj znaleźć dużo rzeczy w Internecie. Podlinkowana przeze mnie strona to przykład tego, ile ciekawych akcesoriów, bardzo ułatwiających mamom życie, można teraz nabyć w niskich cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-08-2017, 10:59
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Jeśli chodzi o wózki, to zdecydowanie polecam sprawdzić stronę paradisebaby http://paradisebaby.pl/. Mają tam wiele ciekawych wzorów i kolorów produktów. Firma zajmuje się profesjonalną produkcją wózków dla dzieci oraz fotelików samochodowych. Zainteresowanych odsyłam na stronę firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-08-2017, 08:24
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Wózki dla dzieci droga autorko możesz kupić praktycznie wszędzie, stacjonarnie i przez internet jak Ci wygodniej ale dobrze żebyś podeszła też do jakiegoś sklepu stacjonarnego i przymierzyła wózek do siebie, musisz sprawdzić czy będzie się wygodnie prowadził, czy jest stabilny, bezpieczny, dobrze wentylowany itp. Ja wybrałam Amelis hugo, dla mnie ważna jest regulowana rączka ( jestem niska) i podwójna amortyzacja bo tereny wokół mieszkania to jeden wielki plac budowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-04-2021, 11:19
Grzybek Grzybek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 144
Domyślnie

Jeśli szukacie wymarzonego wózka dla swojego dziecka to z pewnością ten od https://insevio.com/ będzie dobrym wyborem. To jeden z nowszych wózków, ale sprawdza się znakomicie. My go mamy i nie mam żadnych zastrzeżeń, gondola jest idealna na lato, a sam wózek ma bardzo dobrą amortyzację, która spisuje się po mieście, ale nie tylko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-05-2021, 18:45
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja akurat z doświadczenia mogę polecić e/type. Wózek jest prze wygodny, z dobrą amortyzacją i zwrotnymi kołami. Lekko i zwinnie się prowadzi no i prezentuje się mega ślicznie, z tymi skórzanymi elementami wygląda nowocześnie i stylowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-05-2021, 14:58
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Mam x-landera, model x-cite i jestem nim zachwycona, wózek idealny do miasta, na wąskie przejścia, schody i podjazdy, łatwo się mim manewruje nawet między sklepowymi półkami, polecam! Można do niego dopasować wszystko co się chce łącznie z fotelikiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-05-2021, 09:07
TamaraZ TamaraZ is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 6
Domyślnie

Szukma wózka do terenów leśnych, ekstremalnych. Macie jakiś pomysł?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-05-2021, 11:27
KasiaRed's Avatar
KasiaRed KasiaRed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 239
Domyślnie

Kocham wysokiej jakości wózki. To jest coś wspaniałego moim zdaniem. Kocham takie rzeczy. To jest po prostu świetne!!
___________________________
wegait.pl/strony-internetowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-05-2021, 08:30
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 671
Domyślnie

dokładnie, ja mam x-landera i uważam że to też fajny i bardzo praktyczny wózek, wydaje się nawet nieco solidniejszy niż inne i można go kupić w modnych teraz kolorach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.