kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-07-2016, 09:30
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Komputer "do nauki" - bujda na resorach?

Co myślicie o takich hasłach?
Jestem ciekawa czy waszym zdaniem kupowanie wypasionego komputera "do nauki" nie jest czasami jakąś cwaną sztuczką ze strony dzieci?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-07-2016, 20:32
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Myślę, że coś w tym jest, że dzieciaki tak bajerują swoich rodziców, że niby komputer taki do nauki, a jak przychodzi co do czego to cały dzień łupią w gry.
Tutaj: http://gameplatform.pl/jaki-komputer...nia-sprzetowe/ można poczytać o wymaganiach sprzętowych do gier i w ten sposób wyłapać, czy dzieciaki szykują mały podstęp czy nie
Poza tym jak sami lubicie pograć to też warto znać ten namiar, bo jest tam też sporo porad i tutoriali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-07-2016, 17:45
loleo Mężczyzna loleo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 4
Domyślnie

Zgadzam się
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-08-2016, 15:50
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Inna sprawa, że nie ma co kupować słabszego kompa, licząc na to, że dzięki temu dzieciaki nie będą go wykorzystywały do gier. Na pewno znajdą sobie coś, co będzie działać.
A jeśli komputer ma nam służyć dłuższy czas, musi mieć dobry osprzęt. Sami też przymierzamy się też do kupna nowego kompa. Czytam artykuły w stylu tego: https://www.morele.net/wiadomosc/int...ydajnosc/2899/ . Chcę, żeby był naprawdę dobry, mimo tego, że dzieci też będą z niego korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-09-2016, 19:14
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja synowi zakupiłam komputer do internetu- jesli ma jakies projekty do szkoły lub przetłumaczyć coś z angielskiego to z niego korzysta. Kupiłam go ze strony http://www.mdmkomputery.pl/ bo słyszałam, że warto kupować poleasingowe. W sumie to prawda, bo możesz zapłacić o wiele mniej za solidny sprzęt. Z tej co widziałam , to wyszło mnie to o 300 zł taniej niż w zwykłym sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.