kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-11-2014, 13:31
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Jakościowa bielizna musi kosztować?

Myślicie, że dobrej jakości bielizna musi kosztować więcej i jest to podstawowy wyznacznik tej jakości?
Czym kierujecie się wybierając zestawy dla siebie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-11-2014, 17:20
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Na pewno da się od czasu do czasu trafić na jakieś okazje cenowe, ale generalnie lepiej nastawić się na to, że taka bielizna zwykle nie jest tania.
Jak popatrzysz sobie na zestawy np. tu: http://boutiquebielizny.com/ i poczytasz opisy, przekonasz się, że w przypadku droższej bielizny wykorzystuje się lepszej jakości materiały.
Poza tym tego rodzaju bielizna jest wygodniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-11-2014, 10:56
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Też mi się wydaje, że w przypadku bielizny liczy się cena. Tak jak napisała Kwiecieplecien - jest wykonana z lepszych materiałów, a one swoje kosztują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-09-2017, 11:25
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Jak kupować bieliznę to tylko z pomocą braffiterki. Oceni typ figury, dobierze biustonosz w odpowiednim rozmiarze, podpowie jak go nosić To wszystko niby takie proste, a jednak po jednej takiej rozmowie człowiek zdaje sobie sprawę, że nie znał swojego rozmiaru Dobra braffiterka jest z tego co słyszałam w Paryżance https://www.paryzanka.eu/ . Znajoma się nimi zachwyca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-11-2017, 10:26
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja zawsze zamawiam bieliznę online. Staram się kupować tylko tą dobrej jakości bo służy dłużej. Ostatnio trafiłam na https://www.promees.pl/produkty/choker-86 i zastanawiam się nad zamówieniem chokera i ramiączek do stanika tej firmy. Macie i ramiączka? Wybór jest bardzo duży a ceny przystępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-01-2018, 01:59
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

To też zalezy od sklepu, trzeba wiedzieć od kogo kupować. Ja już od dluzszego czasu kupuje tylko w jednym a dokładnie w bardotti http://bardotti.pl/ Mają spory wybór różnej bielizny, ja jestem zwolenniczką tej wygodnej ale i zmysłowej - czy to pasy od pończoch, czy koszule nocne. Jest w czym wybierac!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-02-2018, 13:03
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

wiadomo, że nie da się kupić dobrego biustonosza za 20 czy 30 zł. Ja kiedyś kupowałam rzeczy w podobnej cenie i po kilku praniach ( czasem nawet szybciej ) nadawały się tylko do kosza. Teraz stawiam przede wszystkim na jakość. Biustonosze od dawna kupuję tylko w Lady's Place ( mają 2 sklepy stacjonarne w Warszawie i internetowy też ). U nich też po raz pierwszy skorzystałam z pomocy profesjonalnej brafitterki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-05-2018, 02:11
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Pewnie, że tak. Niestety za jakoś trzeba zapłacić, bo inaczej nie kupimy sobie nic fajnego, ani ciekawego. Sprawdźcie bieliznę, która jest dostępna na stronie kinga.com.pl/biustonosze Wiele kobiet ją chwali i poleca. Nie wiem, co Wy na to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-05-2018, 12:28
chmurkax chmurkax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że to wcale nie jest reguła ! W internecie można znaleźć wiele różnych ofert nawet tych innowacyjnych jak na stronie mywonderbra.pl. W związku z tym mam do Was pytanie własnie o ten biustonosz samonośny. Czy uważacie, że będzie się on sprawdzał tak jak go opisują? Zastanawiam się nad zakupem i chętnie poznam Wasze zdanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-05-2018, 13:27
mirecek23wesa Mężczyzna mirecek23wesa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Nie zawsze taka bielizna jest droga , a wiem sam bo bardzo często ją kupuje

______________________________________
sejf
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.