kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-02-2017, 10:12
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A czy takie laserowe usuwanie żylaków boli?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-09-2017, 11:00
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja bym usunęła żyłaki ale trochę się boję operacji. To się robi w znieczuleniu ogólnym? Ktoś mi podpowie? Wyszukałam sobie klinikę w internecie - http://chirurgiaestetyczna.pl/ i pewnie zapiszę sie na konsultację ale najpierw podpytam Was.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-09-2017, 09:53
nekoww nekoww is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 9
Domyślnie Badania kliniczne

Jeśli w Twojej rodzinie występowały przypadki chorób naczyniowych i chorób serca, udaj się na badania kliniczne gdańsk i zmniejsz prawdopodobieństwo problemów z naczyniami krwionośnymi i kołatanie serca może dotyczyć także Ciebie. Jedną z najbardziej powszechnych dolegliwości sercowych jest zwężenie lub zablokowanie tętnic wieńcowych i naczyń krwionośnych, których zadaniem jest dostarczanie krwi do serca, co może skutkować nawet zawałem mięśnia sercowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-09-2017, 15:24
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

wydaje mi się, że taki zabieg należałoby skonsultować ze specjalistą bo raczej trzeba mieć na coś takiego skierowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-10-2017, 11:25
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Tutaj https://www.tourmedica.pl/zabiegi/la...-dolnych-evlt/ szerzej poczytajcie na temat laserowego leczenia zylaków. Aktualnie jest to chyba najskuteczniejsza metoda leczenia żylaków. No i nie jest jakaś inwazyjna, więc nie trzeba się jej obawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-10-2017, 13:38
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

jest to niewątpliwie kwestia do poruszenia z lekarzem specjalistą, na pewno nie można działać w tym wypadku na własną rękę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-10-2017, 07:57
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Na szczęście żyjemy w takich czasach, kiedy medycyna idzie bardzo szybko do przodu i pojawiają się coraz to nowsze, mniej inwazyjne i mniej bolesne metody leczenia m.in. żylaków. Na przykład klinika Dr Osadowska oferuje różne metody pozbywania się żylaków - skleroterapię, zabiegi wewnątrzżylne - Veno Steam i VascuLife czy też miniflebektomię. Jesli chcecie znać szczegóły, na czym dokładnie te zabiegi polegają, to są one opisane na stronie kliniki. Oczywiście ich dobór jest uzależniony przede wszystkim od stopnia zaawansowania zmian.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-10-2017, 10:28
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

Coś o tym sposobie usuwania żylaków słyszałam, ale nie jestem co do tego przekonana, nie lepiej byłoby się udać do lekarza z tym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-10-2017, 23:25
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja niestety mam inny problem próbuje się pozbyć kurzajek. Na początku próbowałam normalnymi sposobami, domowymi, ale w końcu muszę się wybrać do Centrum Podologicznego w Łodzi i tak myślę sobię ogólne, ze to chyba ostateczne wyjście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-11-2019, 17:48
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

A po laserowym zabiegu nosiłyście specjalne rajstopy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.